חיפוש באינדקס עסקים

L’ORÈAL PARIS משיקה את DOUBLE EXTENTION BEAUTY TUBES

פורסם מאת: barosh בתאריך: 30 יוני 2008

מותג האיפור המוביל, L’ORÈAL PARIS, משיק את DOUBLE EXTENTION BEAUTY TUBES, מסקרה דו צדדית בעלת 2 מברשות המטפחת ומאריכה את הריסים עד ל-85% מאורכן. המסקרה משלבת 2 טכנולוגיות מהפכניות. האחת, הארכת הריסים ע"י "צינורית" צבע המתלבשת על הריס באופן שנראה לעין. השנייה, בעת מגע עם מים פושרים, מתנתקת "צינורית" הצבע בשלמות מהריס ללא כל מאמץ וללא שפשופים. בנוסף, המסקרה מטפחת ומגנה על הריסים מפני שבירה והתפצלות.
L’ORÈAL PARIS (לוריאל פריז) ממשיכה לחדש בתחום איפור העיניים. לאחר שהשיקה בשנת 2003 את מסקרה דאבל אקסטנשן הקלאסית המעבה ומאריכה את הריסים עד 60%, מציגה L’ORÈAL PARIS (לוריאל פריז) ב- 2008 את DOUBLE EXTENTION BEAUTY TUBES (דאבל אקסטנשן ביוטי טיובס) – מסקרה "המלבישה" את הריסים ב"צינוריות" צבע המאריכות אותם עד כ- 80% מאורכם.
השימוש במסקרה DOUBLE EXTENTION BEAUTY TUBES (דאבל אקסטנשן ביוטי טיובס) מתבצע בשני שלבים:
השלב הראשון – שימוש במברשת הלבנה המכילה סרמיד R המשחזר את הפעולה הטבעית של הסרמידים הקיימים בשערה ומיועדים לחזקה. גמו כן, מכילה הנוסחא פרו ויטמין B5 המסייע בשחזור ושיקום השערה. נוסחת הבסיס בעלת הצבע הלבן מכילה סיבים טבעיים המתבייתים לאורך הריסים ומאריכים את הקצוות. שכבת הבסיס מכינה את הריסים לצביעה, מעצימה ומשפרת את התוצאה.
השלב השני – שימוש במברשת השחורה במכילה נוסחה המבוססת על טכנולוגיית ה-TubingTM  (טיובינג) המתקדמת, שפותחה במעבדות L’ORÈAL PARIS (לוריאל פריז), ומשלבת פולימרים וסימוג’ל  (simugel) ג’ל המתרחב במגע עם מים. כתוצאה מכך, נוצרות "צינוריות" צבע העוטפות את קצוות הריסים ומאריכות אותם עד ל- 80% מאורכם. הסרת המסקרה מתבצעת הודות לתהליך ה- Beauty Tubes (ביוטי טיובס) על ידי שטיפה במים פושרים או בעזרת מסיר איפור. "צינורית" הצבע העוטפת את הריס, מתרחבת ומתנתקת בשלמותה מהריס ללא מאמץ ושפשוף. המברשות במסקרה דאבל אקסטנשן ביוטי טיובס רשומות כפטנט ומסרקות כל ריס וריס בנפרד מן השורש עד לקצה. זיפי המברשות המקבילים אחד לשני, תופסים היטב את הריסים בבסיסם ומפרידים אותם. בשלב הראשון, המברשת הלבנה מחזקת ומגנה על הריסים לכל אורכם. בתום השלב הראשון, הריסים ארוכים יותר ומוכנים להתעטף מהשורש עד לקצה בגוון עמוק המדגיש את אורכם.

L’ORÈAL PARIS משיקה את DOUBLE EXTENTION BEAUTY TUBES


L’ORÈAL PARIS משיקה את DOUBLE EXTENTION BEAUTY TUBESעמוד זה נצפה: 544 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור