חיפוש באינדקס עסקים

L’OCCITANE מתהדרים לקראת ראש השנה.

פורסם מאת: בתאריך: 30 אוגוסט 2015

 לכבוד ראש השנה L’OCCITANE משיקה בושם חדש מסדרת "La Collection de Grasse" –  שילוב ייחודי וקטיפתי של אירוס כחול אינטנסיבי מגראס ואירוס לבן עונתי מאגן הים התיכון.

קולקציית הבישום La Collection de Grasse מספרת את הסיפור של אדמה מבושמת:
בעבר, העיירה גראס (Grasse) שבדרום צרפת, התאפיינה בשפע של שדות פרחים ריחניים שליוו את תנועותיהם העדינות של הקוטפים בשפתה של רוח המיסטרל. זקני גראס עוד זוכרים את שדות היסמין, פריחת התפוז, אירוס, סיגלית ומימוזה אשר השתרעו עד קצה האופק ואת האוויר שהיה מלא בניחוחות ענוגים כאשר הפרחים הריחניים נקטפו.
 
L’OCCITANE רוקחת בשמים מפרובאנס, תומכת במסורת ארוכת השנים ובונה שותפויות עם יצרנים ומגדלים מקומיים לעידוד ושמירת המורשת. 
 
האירוס, פרח שצומח בטוסקנה, הסתגל באופן מדהים לאדמה שטופת השמש של גראס. אן דור (Anne Dor) מגדלת מקומית אשר נתנה משמעות חדשה למורשת זו – מגדלת ומטפחת את האירוס בשטח שלה. L’OCCITANE  הזמינה אותה להגביר ולהעשיר את הייצור של זן האירוס המשובח המוכר בשם איריס פלידה (Iris pallida) באמצעות גישה של חקלאות בת קיימא. 
 
הסדרה של L’occitane לראש השנה
 
הוד מלכותו- האירוס- או דה טואלט Iris Blue & Iris Blanc: 
 
הבושם החדש מכריז על שובם של הפרחים הריחניים לאדמה שהייתה בית לרוקחי הבשמים הגדולים בעולם.
הפרח חושף את ניחוחו על העור- האירוס לא ניתן להגדרה וייחודי להדהים, הוא "דרש" משפחה משל עצמו, משפחת "האירוסיים". 
 
בקולקציית La Collection de Grasse , L’OCCITANE  משלבת את הפרח עם התאום שלו. המפגש הייחודי של פרח עם פרח הוא מפגש של ניגודים בין המתיקות ברת החלוף של האירוס הפלורנטיני הלבן מאגן הים התיכון לבין האינטנסיביות של איריס פלידה כחול מגראס. 
 
האירוס ייחודי במצבי הרוח המשתנים שלו: לעיתים מתנשא וקריר, לעיתים רך כקטיפה. 
 
או דה טואלט Iris Blue & Iris Blanc: 
 
עשוי תמצית מי פרחים של איריס פלידה מגראס ותמצית של איריס פלורנטינה מאגן הים התיכון- מפגש שטוף שמש בין שני פרחים מנוגדים. הבושם פותח את עלי הכותרת שלו לתווים פירותיים ירוקים של דומדמנית שחורה ופירות הדר המתענגים על האינטנסיביות של איריס פלידה. שובל הניחוח שהבושם מותיר אחריו הוא ניגוד של חם-קר בין שני הפרחים.
 
תווים עליונים: דומדמנית שחורה ופירות הדר:
 
הבושם פותח את עלי הכותרת שלו לתווים פירותיים ירוקים של דומדמנית שחורה ופירות הדר המתענגים על האינטנסיביות של איריס פלידה. 
 
תווים אמצעיים: אירוס, ילנג- ילנג ואפרסק:
 
התווים המרכזיים הפרחוניים של אירוס מגראס, מתובלים בעדינות עם ילנג- ילנג, צפים ומגיעים לשיאם בעוד הם מלטפים את העור בניחוח של אפרסקים לבנים. 
 
תווים בסיסיים: אירוס, ארז, מושק לבן: 
 
בשובל הניחוח אירוס כחול ואירוס לבן, מושק לבן מתענג על ניגוד החם-קר בין שני הפרחים התאומים וחותם את הניחוח עם האקורדים האבקתיים של האירוס וניחוח יבש של ארז. 
 
האריזה והבקבוק עוצבו על ידי אוליבייה באסון, מייסדL’OCCITANE , אשר יצר את אפקט המראה: השתקפות של זר פרחי האירוס אשר עובר דרך עובי הזכוכית הכפולה שצבועה בגוון הכחול של הנוזל יקר הערך אשר בתוכה. 
 
הסדרה החדשה של L’Occitane
 
עוד בקולקציה:
 
מוצרים המתאפיינים בתווים המנוגדים של הבושם החדש, תווים שמרככים את האינטנסיביות של אירוס כחול עם המתיקות של אירוס לבן. 
 
קרם ידיים  Iris Blue & Iris Blanc:
 
הקרם רך, קל משקל ומבושם קלות בניחוח הנבחר. מכיל 2% חמאת שיאה ומותיר את העור חלק כמשי. 
30 מ"ל.
 
ג’ל רחצה Iris Blue & Iris Blanc:
בבואו במגע עם מים, הג’ל הנוזלי משתנה לקצף עשיר במיוחד אשר מבשם את העור עם הניחוח המנוגד המאפיין את הבושם החדש בקולקציה. 
250 מ"ל. 
 
תחליב גוף Iris Blue & Iris Blanc:
איריס פלידה ואירוס פלורנטינה מבשמים את הפורמולה החדשה של התחליב. 
העור נותר רך, לחותי וקטיפתי להדהים. 
250 מ"ל.
 
סבון מוצק Iris Blue & Iris Blanc: 
ברגע שמרטיבים אותו, מפיץ הסבון ניחוח מענג של אירוס אשר מבשם את שלב הניקוי היומיומי.
75 גרם.
 
אדמת גראס מאחדת את כל הידע המקצועי הקשור בבישום במרחב אחד: גידול פרחים, עיבוד פרחים ושינוי המבנה שלהם על מנת לאפשר לרוקחי הבשמים לקבל מגוון רחב של חומרי גלם מיובשים או טריים. מומחיות המאחדת את יבולי האדמה עם מיומנויות האדם, היא שהניעה את משרד התרבות הצרפתי לרשום אותה כ "מורשת תרבותית לא מוחשית של צרפת". בירת הבישום העולמית מקווה כיום לעלות מדרגה: לקבל הכרה מאונסק"ו כ"מורשת תרבותית לא מוחשית עולמית". 
 
להשיג ברשת חנויותL’OCCITANE  ברחבי הארץ ובאתר. 


עמוד זה נצפה: 399 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור