חיפוש באינדקס עסקים

L’OCCITANE משיקה את תכנית האנטי- אייג’ינג 28 יום!

פורסם מאת: בתאריך: 25 יוני 2015

 L’OCCITANE  מציגה את תוכנית אנטי- אייג’ינג 28 יום: תוכנית לחידוש העור מסדרת ה- DIVINE 

לעור מחודש וחיוני בארבעה שבועות.
 
תוכנית אנטי אייג’ינג 28 יום היא פתרון מושלם לעור הנתון ללחצים רבים.
 
המעבדה של L’OCCITANE  פיתחה תכנית המיועדת לפעול בהרמוניה עם מחזור החיים הטבעי של העור כדי לשפר ולהגביר את היכולת הטבעית שלו להתחדש. התכנית משלבת בפעם הראשונה שמן "אתרי אימורטל" מקורסיקה, באיכות הגבוהה ביותר, עם תמהיל של מרכיבים טבעיים פעילים מאזור החורש הקורסיקני שנבחרו בשל סגולותיהם לחידוש העור. 
 
ארבע פורמולות ב ארבעה שבועות:
 
פורמולות המוצרים בתוכנית אנטי אייג’ינג 28 יום הן 100% טבעיות ומגיעות ב-28 אמפולות מדודות לשימוש יומיומי פשוט וקל. מרקמי השמנים הטבעיים נמסים לתוך העור ומחדירים אליו את המרכיבים הפעילים.
 
שבוע 1: פילינג עדין
תערובת שמנים טבעית המסייעת לעור בסילוק תאים מתים החוסמים את הנקבוביות. שמן אתרי המופק מהשיח "אלת המסטיק" מבצע פילינג עדין וממריץ את התהליך הטבעי של השלת התאים המתים מהעור. 74% העור נראה קורן וזוהר*, 80% שטח פני העור מרגיש אחיד יותר*.
 
שבוע 2: לחות והזנה
 
ארבעה שמנים צמחיים, בשילוב עם שמן אתרי המופק מלוטם, מסייעים להזין ולהעניק לחות לעור. מרקם העור נראה כמו עבר שינוי. 86% העור מרגיש מוזן באופן אינטנסיבי*, 89% העור מרגיש שהוחדרה לו לחות אינטנסיבית.*
 
שבוע 3: איזון
שמנים אתריים הדס ורוזמרין, הידועים בסגולות משיבות האיזון שלהם, תורמים למיטביות הכללית של העור. העור מרגיש חזק יותר ומסוגל לתפקד במלוא יכולתו, מוכן לשלב האחרון של החידוש. 69% העור נראה מחוזק, 83% חל שיפור כללי בעור*.
 
שבוע 4 : חידוש
 
השילוב של השמנים האתריים גזר, ברוש ואימורטל, מעניק פתרון כוללני לסימני ההזדקנות. העור נראה חלק יותר, זוהר, חיוני ומאוזן מחדש. 89% העור נראה חלק יותר*, 83% העור נראה מחודש ומלא חיות*
 
*בדיקות שהתבצעו במשך 4 שבועות על 35 נשים עובדות המתגוררות בסביבה אורבנית וחשופות ללחצים ומתחים. 
 
אימורטל באיכות הגבוהה ביותר תוצרת קורסיקה צומח בתנאי שמש יוצאי דופן! 
 
בלב החורש הים-תיכוני בקורסיקה, בין סבך השיחים הריחני של האי, צומח האימורטל – הפרח אשר לעולם אינו נובל. שמו הלטיני הוא Helichrysum, פירושו "שמש זהובה". לפני למעלה מעשר שנים, L’OCCITANE רשמה פטנט על הסגולות המרשימות של הפרח אשר מעכבות את תהליך ההזדקנות של העור. 
כיום, ל-L’OCCITANE חמישה פטנטים תלויים ועומדים על סדרת Immortelle. 
 
בקורסיקה קיימים אזורים בהם אימורטל צומח בתנאי שמש יוצאי דופן ובתנאים דומים לאלה בטבע הפראי. הפרחים הגדלים שם נקטפים כאשר הם מגיעים לשיא ההבשלה שלהם. משיטת גידול אורגנית וטבעית זו, אשר מתבצעת תוך שמירה מיטבית על הטבע, L’OCCITANE זיקקה שמן אתרי אימורטל נדיר, באיכות גבוהה ביותר, המכיל ריכוז גבוה של מולקולות פעילות, עבור תוצאות ייחודיות של עור מחודש וקורן בזוהר נעורים. השמן האתרי מעניק לעור את כל סגולותיו הייחודיות, וממלא אותו באנרגיה חדשה.
 
טיפול אנטיאייג’ינג מבית L’Occitane
 
טיפול אנטי אייג’ינג מבית L’Occitane 2


עמוד זה נצפה: 251 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור