חיפוש באינדקס עסקים

Le Paradis de Nina – בושם חדש לאישה מבית NINA RICCI

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 מאי 2010

 

נינה ריצ’י (NINA RICCI) מזמינה אותך לגן העדן אשר גילתה מחדש. היכנסי לגן של נייר, יקום של חלום ופנטזיה, היכן שהעצים עשויים דיו, היכן שהכפור מעצב את קווי המתאר של עלי הכותרת העדינים. כל פרח נוטףLe Paradis de Nina - בושם חדש לאישה מבית NINA RICCI שירה, מילים המתפתחות ומשגשגות באישיות שלך, כמו הניחוח שהופך להיות יחיד במינו ומיוחד על כל עור. Le Paradis de Nina היא תמצית מרוכזת של פיוטיות קולחת, שתוכננה עבור הנסיכה מהאגדות, בת זמננו. נועזת, סקרנית וכל כך רומנטית, כך היא מפתה עם חיוכה ורעננותה. ניחוחה המשכר מוביל אותך אל תוך היקום האידיאלי, בתוכו, היא המלכה.

Le Paradis de Nina נותן פרשנות חדשה לניחוח המקורי שנחתם על ידי Marie Salamagne ו- Olivier Cresp. חושני ונחשק, ניחוח מענג זה שואב את השראתו מן הארומה הנפלאה של עוגת מדלן הצרפתית, המעלה זיכרונות ילדות של אושר. ערבה לחך ומשכרת, Le Paradis de Nina  מטפטפת את תמציות הקסם שלה. הניחוח מועשר במרכיבים חדשים, המזכירים לנו את טעם ההנאות הקטנות שהאמנו שנשכחו.

הניחוח פורץ עם הארומה, החמצמצה במעט, של תפוז וקליפות המנדרינה (תו עליון). ההשראה השנייה מסייעת לזהות נגיעות מפתות של פריחת הדרים, פריחת השקד וארגמן, על ידי שילוב מקורי של מתיקות התפוח וגרדניה (תו הלב). לבסוף, ממעמקי הניחוח, נובע ריח מסתורי של סנדלווד, יחד עם עץ לבן ופטצ’ולי, הנעטפים בחושניות של הוונילה (תו הבסיס). לצלול לתוך רעננות תוססת של Le Paradis de Nina, היא להרשות לעצמך להיות מופתעת  מהתווים הפרחוניים שלה, המרקם האלגנטי ותחכומה החדשני.

בקבוק הבושם Le Paradis de Nina מעוצב בצורת תפוח זכוכית, בצבע ורוד פסטל עם לבן, מזכיר לנו את רכות העננים והזיכרונות הנעימים. כמו נייר אוריגמי עדין, שמסתיר שירה נהדרת, האריזה, כמו תיבת אוצר, מקושטת עם פרחים לבנים עדינים ומכילה ניחוח הספוג שירה.

מחיר: Le Paradis de Nina – 389 ש"ח ל-50 מ"ל EDT. להשיג בלעדית ברשת סופר פארם.עמוד זה נצפה: 313 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור