חיפוש באינדקס עסקים

La Mer מציגה את: The Eye Balm

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 דצמבר 2008

The Eye Balm של La Mer הוא טיפול אינטנסיבי שפותח במיוחד עבור האזורים העדינים ביותר של העור – העור שמסביב לעיניים. עור זה, שהוא דק יותר בערך פי שלוש מאשר בכל אזור אחר, פגיע במיוחד ללחץ, זמן והשפעותLa Mer מציגה את: The Eye Balm מזיקות של הסביבה.


The Eye Balm מספק לעור העדין הזה את הטיפול ותשומת הלב הנוספים להם הוא זקוק. בלב טיפול הצינון והשיכוך הזה נמצאת נוסחת ה Miracle Broth שפותחה על ידי מקס הובר – בריכוז משולש.


בהכירם את ההשפעות של האור ובמיוחד בנוזל, המדענים של La Mer כללו מלכיט ברזילאי ב-The Eye Balm. המינרל המאיר הזה הוא בעל יכולת מדהימה לספוג את האור הטבעי המקיף אותנו, תוך לכידת הכוח שלו והבאת אנרגיה וחיוניות לעור לחוץ סביב העיניים.
"אנרגיה קלה למעשה מועברת לתוך העור ומגבירה באופן טבעי את האפקטיביות של המרכיבים", מסביר ג’ו גוברניק, סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצרים עסקיים. גוברניק מוסיף: "The Eye Balm ממולא בצבע הירוק העדין של המלכיט הברזילאי, דבר שמסייע בתיקון המראה של אדמומיות, בזמן שהפורמולה קלת המשקל שלו מכילה גם תמציות ימיות מתמחות לצמצום ההופעה של עיגולים שחורים".


עם השימוש, המרכיבים הייחודיים של The Eye Balm מעניקים תחושת צינון ושיכוך מיידית. הוכח קלינית שעם שימוש מתמשך, המרכיבים האלה משפרים את מראה העור ומספקים תוצאות מופלאות.


באזור העיניים, The Eye Balm מפחית באופן דרמטי את ההופעה של קמטוטים, קמטים ושינויי צבע כהים מתחת לעיניים תוך החלקה וריכוך. בשימוש בשילוב עם Crème de la Mer, The Eye Balm מותיר את העור חי ומשוקם עמוקות עבור חיים חדשים חלקים וקורנים. ההמלצה היא להשתמש ב-The Eye Balm לאחר Crème de la Mer .


ניתן להשיג במשביר החדש לצרכן בקניון רמת אביב בלבד.עמוד זה נצפה: 306 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור