חיפוש באינדקס עסקים

H&M – קולקציה לבנה לפסח

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 אפריל 2011

H&M - קולקציה לבנה לפסחהתחשבות בסביבה היא מגמה מתמשכת ב-H&M. כחלק מההתמקדות במגמה זו, השיקה הרשת את Conscious-Collection – קולקציה לבנה לנשים, גברים וילדים, המיוצרת כולה מחומרים יותר ירוקים ובני קיימא כגון כותנה אורגנית, טנסל (TENCEL®) ופוליאסטר ממוחזר. הצבע הבולט בקולקציה הוא הלבן על גווניו, מה שיוצר קו נקי וחגיגי.

בגדי הנשים נוצרו בהשראת סגנון רומנטי עדכני עם חולצות מכופתרות, טוניקות וחולצות טי עם תחרה כמגמה השולטת. שמלת הקומות מושלמת ליום, ויש גם שמלות דרמטיות יותר לערב, בסגנון הטוגה היוונית. חצאית ארוכה גולשת היא פריט חשוב, כמו גם המכנסיים הקצרים.
הקולקציה כוללת גם בלייזר לבן מושלם, ומכנסיים מחויטים למראה המינימליסטי יותר. גם הלבשה תחתונה עם תחרות מסוגים שונים ניתן לראות בקולקציה הזו.

בגדי הגברים מקבלים את מראה הקולג’, עם בלייזר לבן בעל שני כפתורים, חולצות ללא צווארון וחולצות טי עם כפתורים. ישנן גם חולצות טי עם הדפסים ופסים וגופיות למראה השכבות, והמכנסיים מגיעים כג’ינס עם חמישה כיסים, או מחויטים, כדי לאפשר שילובים מעניינים.

קולקציית הילדים מלאה בפריטים בצבע לבן לבנות ולבנים: שמלת שכבות, חולצות, חצאיות וחולצות טי, שכולן ייראו נפלא עם ג’ינס או מכנסי טייץ.

H&M - קולקציה לבנה לפסח

H&M - קולקציה לבנה לפסח
H&M – קולקציה לבנה לפסחעמוד זה נצפה: 352 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור