חיפוש באינדקס עסקים

HAIR MENTORS – אתר הדרכות

פורסם מאת: בתאריך: 13 דצמבר 2012

HAIR MENTORS - אתר הדרכותהשבוע הושק באופן רשמי בתערוכת קוסמוביוטי 2012, אתר HAIR MENTORS, אתר מקיף להכשרות מקצועיות למעצבי שיער המציע לגולשים צפייה בתכנים מגוונים ומלאי השראה מאת מעצבי השיער המובילים בישראל. סרטי הדרכה צולמו בטכנולוגיות מתקדמות, ברמת שידור HD לצפייה מושלמת בפרטים הקטנים.

עבור מעצבי שיער האתר יהיה המקום בו ניתן יהיה לצפות במנטורים מובילים שנבחרו להוביל לראשונה בארץ את הפרויקט בו הושקעו משאבים, ידע וניסיון של שנים במטרה לחלוק את הידע האישי של כל אחד מהם בשיטת STEP BY STEP.

לאחר עבודה אינטנסיבית שנמשכה למעלה משנה, נחשף האתר הגדוש בחומר מקצועי בו ניתן לצפות בסרטי הדרכה והדגמה שצולמו ונערכו בקפידה לפרטי פרטים.

חוד החנית של המודל הוא שילוב של אמנות עיצוב שיער עם חדשנות טכנולוגית, חסכון בזמן וכסף לאנשי מקצוע אשר מעוניינים להתעדכן באמצעות האינטרנט, בישיבה מול מסך המחשב או ישירות לטלפון הנייד בכל עת ובכל זמן.

האתר חושף את הסודות ודרכי החשיבה מאחורי הקלעים של מעצבי השיער המוערכים בישראל: עמיר מזרחי, חיים סיוון, אבי פדידה, אודי ביטון, קולי ונונו, אבי מלכה, מוטיה ורפאל רובין, אייזיק אברג’ל. בכל שבוע סרטי הדרכה נוספים יועלו ויעודכנו באתר.

HAIR MENTORS - אתר הדרכות

HAIR MENTORS - אתר הדרכות
HAIR MENTORS – אתר הדרכותעמוד זה נצפה: 341 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור