חיפוש באינדקס עסקים

HAIR COVER – כיסוי שיער דליל והתקרחות לנשים

פורסם מאת: בתאריך: 7 יוני 2012

HAIR COVER – כיסוי שיער דליל והתקרחות לנשיםנשים רבות סובלות להתדלדלות שיער הראש והיווצרות קרחות קטנות בעיקר בחלק העליון של הראש.

השיער הדליל חלש ונושר עקב סיבות רבות חלקן רפואיות וחלקן בעקבות טיפול חובבני בשיער או מתיחת השיער באגרסיביות בתסרוקות מתוחות.

התוצאה מעיקה על נשים רבות המביטות במראה ורואות במקום ראש מלא שיער, את הקרקפת מציצה בין השערות.

דניאל סנטר בחיפה יש פתרון לבעיה, פתרון מיידי המעשיר את מראה השיער ומעניק לכל אישה ראש מלא שיער תוך יום – HAIR COVER.
שמו של הפתרון "לנשים עם שיער חלש שנושר עד כדי יצירת התקרחויות לא מומלץ להלחים תוספות שיער, או להדביק תוספות שיער למילוי השיער הדליל. השיער הטבעי שלהן חלש ולא יכול לשאת את המשקל והמעמסה של תוספות השיער. התוצאה במקרים כאלה תהיה הגברה של הנשירה, היחלשות נוספות של השערות והתגברות התדלדלות השיער וההתקרחות.

מה שאנחנו מציעים הוא תוספת שיער על רשת קטנה המחוברת לשני קליפסים מתחת. על הרשת נתפר שיער טבעי אירופאי איכותי, בשלל צבעים וגוונים על מנת להתאים אותן לכל אישה וצבע שיערה הטבעי. את ה HAIR COVER ניתן להניח על הראש ולהסיר לפי הצורך והרצון.

ה- HAIR-COVER מגיע באורכים שונים כך שניתן להתאים לכל לקוחה את אורך השיער הרצוי לה, גוון השיער המדויק והתספורת המתאימה לקבלת מראה שיער מושלם.

נשים הסובלות משיער דליל , בעיקר על החלק העליון של הקרקפת, כבר לא צריכות לסבול ממראה השיער. הן גם לא צריכות לסכן את בריאות שיערן באמצעות תוספות מודבקות או מולחמות. הפתרון פשוט, נוח ומושלם"עמוד זה נצפה: 352 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור