חיפוש באינדקס עסקים

Gucci Guilty ניחוח חדש לגבר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 יוני 2011

Gucci Guilty ניחוח חדש לגברבסתיו שעבר, השיק ביתGucci  את Gucci Guilty for Her, הניחוח לאישה הנועזת שחיה את חייה במלוא המרץ – היא חיונית, מלאת מרץ, וחזקה. הגיבורה של Gucci Guilty היא יפהפייה בת המאה ה-21, שכולם נופלים שבי אחריה, והניחוח שלה הוא יצירה מודרנית נועזת.
עכשיו נפגוש את שותפה לפשע…
הקונספט:
Gucci לקחו את סמל ה-Gs המשולבים שלהם, והביאו לנו גיבור שרואה בסמל הזה סיבה לפרובוקציה, לאתגר את המוסכמות הקיימות. עבור הגבר הנונקונפורמיסט המודרני הזה, Gucci מייצגים שילוב רב עוצמה של ריגוש, פיתוי וחושניות. ב- Gucci Guilty for Him, הניחוח החדש שנוצר על ידי מנהלת הקריאטיב פרידה ג’אניני, הגבר הזה מזהה אינסטינקטיבית את עצמו באמצעות הריח.
הגבר:
הוא צעיר, עשוי ללא חת, בעל טעם ללא רבב. הגבר שמשתמש ב- Gucci Guilty for Him הוא גיבור בן זמננו – שופע כריזמה ודי מסוכן. החיים שלו נמצאים אולי בשליטה, אבל הוא מסרב לרסן כל אחת  מתשוקותיו. האופי ההדוניסטי שהוא מקרין משכר לחלוטין. עוצמתו טמונה בהבנה שכוח הוא משחק, והוא מוכן לשחק את המשחק עד הסוף כשהוא פוגש את האישה המתאימה.
הגיבור של Gucci Guilty מסרב לחוש אשמה לגבי מי שהוא, ונהנה מכך. הבטחון העצמי יוצא הדופן שלו מאפשר לו לצלול כל הזמן לחוויות חדשות. תחושת הזהות העצמית שלו אינה ניתנת לערעור, ויוצרת כוח שקשה לעמוד בפניו. הוא יודע בדיוק מה הוא רוצה, והוא ישיג זאת באמצעות נחישות עיקשת וקסם משכנע. ההתמסרות לדחפים של הגבר הזה, בעל הכוח הממגנט, משכרת ממש.
פרידה ג’אניני אומרת, "כולם מאוהבים בגבר של Gucci Guilty. הוא נוטל סיכונים ומחפש ריגושים, אבל הוא תמיד רגיש לרצונותיה של אישה. הוא מגלם את הרצונות האלה. גברים שואפים להיות כמותו, ונשים – להיות שלו."
הניחוח:
Gucci Guilty for Him הוא ניחוח שרכי אינדיבידואלי, אינטנסיבי ומודרני שיוצר פרובוקציה יחד עם פיתוי.
הניחוח מרתק את החושים באמצעות קוקטייל קליל וממריץ של לימון איטלקי ומנדרינות עם עלים ירוקים המזכירים את ריח הצוף, ותוספת חצופה של מעט פלפל ורוד.
המוטיבים המרכזיים בניחוח משכנעים כמו הזמנה בלחישה. הרעננות הצמחית של הלוונדר נכרכת סביב תווי הל מפתים – מגרים ומהפנטים גם יחד – על גבי מצע רך ובלתי צפוי של פרחי תפוז ונרולי.
הפצ’ולי, סימן ההיכר של כל הניחוחות של Gucci משתלב כאן עם ניחוחות עץ הסנדל וארז ענבריים, ויוצר חושניות ארצית חזקה, וחושניות אקזוטית וגברית במיוחד. האפקט מדהים ומושך בצורה בלתי מתפשרת.
העיצוב:
כמו בבושם שקדם לו, ה- Gucci Guilty for Her, גם כאן האריזה איקונית. שילוב מרתק של מתכת מוצקה וזכוכית אנתרציט, עם סימן ההיכר, ה-Gs המשולב כמו חלון המשקף  מיץ סגול בהיר מתוחכם – הבקבוק הזה לא פחות מפתה ממוקסינים החדשים ביותר של Gucci. הקופסה השחורה המבריקה משלימה את העידון הכללי של הבושם הזה.
כפי שאפשר לצפות מ- Gucci, יש כאן עבודת אמן ממשית בשילוב המראה ההיי-טקי המודרני עם הסגנון היוקרתי. ג’אניני אומרת, "רציתי שהבקבוק ייראה כמו פריט אמנותי מודרני – שיהיה אלגנטי למראה ומסקרן בעת שאוחזים בו".
ל-Gucci Guilty for Him יש אמירה הן מבחינת חוש הריח והן מהבחינה הוויזואלית. הגברים פורצי הדרך יהיו גאים להשתמש באקססורי האורבני החיוני הזה.

מחיר: 430-540 ש"ח. להשיג בסופר פארם, המשביר, אפריל וניו פארם.עמוד זה נצפה: 428 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור