חיפוש באינדקס עסקים

GARNIER – ULTRA LIFT PRO-X, מוצרי טיפוח לגילאי 55+.

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 יוני 2008

GARNIER מותג הקוסמטיקה הבינלאומי, משיק את ULTRA LIFT PRO-X, מוצרי טיפוח לגילאי 55+ עם ה- Pro-Xylane™, מולקולה המסייעת בהגברת רמות הקולגן וחיזוק מבנה עור הפנים, בשילוב תמציות מרכיבים טבעיים של ג’ינגר, לימון, תפוז, ורדים, מישמש וסויה. התוצאה- טיפול בקמטים עמוקים, מיצוק עור הפנים והצוואר והשבתGARNIER - ULTRA LIFT PRO-X, מוצרי טיפוח לגילאי 55+. הלחות, הגמישות והזוהר לעור. בסדרת ULTRA LIFT PRO-X קיימים 2 מוצרים, קרם יום במשאבה במרקם עשיר להזנת העור ורול לחות במרקם קל המתאים בעיקר למדינות חמות דוגמת ישראל ולנשים בוגרות המחפשות קרמים במרקמים קלים אך יעילים. סדרת מוצרי הטיפוח של GARNIER ULTRA LIFT PRO-X, הינה פרי מחקר של מעבדות לוריאל ומקורה בתהליך של "כימייה ירוקה" ידידותית לסביבה. סדרת הטיפוח משיבה לעור את הנפח והמלאות ומעלה את רמת הלחות והגמישות בעור. משב רוח טבעי מעורר את עולם הקוסמטיקה, הטרנד למותגים אורגניים וטבעיים אשר שטף את העולם וכבר הטביע את חותמו על מוצרי מזון ומוצרי צריכה, מגיע גם לעולם הקוסמטיקה ומגמת הצריכה העכשווית, מתמקדת בהבנה כללית ומתן כבוד רב יותר לטבע. כתוצאה מכך, אנו עדים למהפכה בתחום טיפוח העור: הטבע מהווה מקור עצום של יעילות מוכחת בטיפול בעור ובשיער. טבע עור הפנים – שרירי הפנים מתכווצים אלפי פעמים בכל יום- 365 ימים בשנה, אלפי רגשות הופכים לקמטי הבעה ולאחר מכן לקמטים עמוקים. כל מה שאנו רואים, מרגישים וחושבים בא לידי ביטוי ב- 40 שרירים תת-עוריים המתכווצים ללא הרף, נמתחים ומתהדקים עד שהופכים לקמטי הבעה ובהמשך לקמטים עמוקים. אזור המצח מושפע במידה רבה ונמצא תחת לחצים גדולים של תנועות וכיווצים בלתי פוסקים המביעים רגשות של הפתעה, ריכוז ועוד. המצח מתכווץ ומתקמט ומשווה לעור הפנים הופעה רצינית. התנועות שחוזרות על עצמן ללא הרף מעמיקות את קמטי הרוחב והעומק.
אזורים נוספים החשופים לתופעות הגיל ותהליכי ההזדקנות הם קווי המתאר של הפנים, הקמטים בזוויות הפה והעיניים המושפעים מכוח המשיכה. עם הזמן, שרירי הפנים מתרחבים ונחלשים, רמת הקולגן בעור יורדת , נוצר מחסור במבנה תומך ומוצק והעור צונח.
סדרת מוצרי הטיפוח של GARNIER, ULTRA LIFT PRO-X מכילה את מולקולת Pro-Xylane, מולקולה אנטי אייג’ינג שפותחה בלעדית במעבדות לוריאל לאחר 7 שנות מחקר. פיתוח בלעדי של מולקולה ביו-מימטית, נגזרת של מולקולה טבעית הנמצאת בגוף- XYLOSE (מולקולת סוכר). עם תהליך הזדקנות העור, ייצור ה- XYLOSE מואט וכמותו קטנה, מולקולת ה-PRO-XYLANETM מחקה את פעולתה. מולקולה זו, מופקת מעץ האשור בתהליך של "כימייה ירוקה", שעקרונותיה העיקריים: חיסכון באנרגיה, מתכלה בקלות, אינה מצטברת בגוף ואינה רעילה לסביבה וכל זאת תוך שמירה על איכות הסביבה.
המבנה הביולוגי וגודלה הקטן של המולקולה מאפשרים לה לחדור בין שכבות האפידרמיס והדרמיס. יצירת שכבה תאית אופטימאלית- בשכבת הדרמיס, המולקולה מעניקה תמיכה לעור ומשקמת את ייצור ה- GAGs (גליקו- אמינו-גליקנים) לשחזור ושיפור צפיפות העור. מולקולה בעלת פעילות אפידרמלית ייחודית, המגבירה את נוכחותם ופעילותם של קולטני CD 44 (פרוטאין הקשור אל קרום התא), המאפשרים לחומצה ההיאלורונית (הקיימת באופן בטבעי) להיצמד אל התאים ולהבטיח שמירה על גמישות העור ורמת לחות נכונה ויעילה בדרמיס ובאפידרמיס כאחד.
תמציות מהטבע – המרכיב העיקרי- ג’ינג’ר טבעי המופק בשיטת מיצוי מיוחדת לשמירה על המרכיבים הטבעיים. לאחר מיון קפדני, שורשי הג’ינג’ר נטחנים לאבקה עדינה ומוקפאים. דרך תהליך של לחץ גבוה מפיקים את השמן המותאם לעור מתוך תמצית הג’ינג’ר. התכשיר מסייע להאט את כיווצי העור הזעירים הגורמים להיווצרות הקמט ובכך מסייע במניעת היווצרות הקמטים. שיטת ה- BIO-SCREENING, הראתה שהג’ינג’ר השפיע על ויסות חדירת הסידן לתאי הדרמיס.
הסידן ידוע כמפעיל את כיווצי התאים בדרמיס, כיווצים היוצרים את הקמטים באזורים שבהם העור פעיל יותר (עיניים, מצח, פה). בנוסף, הנוסחה מכילה תמציות לימון, תפוז, ורדים, מישמש וסויה המשיבים לעור את הלחות, הגמישות והזוהר שלו.
סדרת ULTRA LIFT PRO-X  כוללת קרם יום לפנים ולצוואר המסייע בטיפול בקמטים עמוקים ובמיצוק עור הפנים והצוואר, משיב לעור את מרכיביו החיוניים. הקרם מזין את העור בלחות ומעניק לו תחושת גמישות ומראה עור אחיד.
רול לחות במרקם קל לפנים ולצוואר – לחות באריזת רול עיסוי המדמה טכניקת עיסוי מקצועית לפנים ולצוואר. הלחות הקלה מסייעת במיצוק ומתיחה של העור, מסייעת במילוי הקמטים ומעניקה מרקם עור אחיד יותר. משמשת בסיס אידיאלי לאיפור. הלחות במרקמה הקל מתאימה בעיקר למדינות חמות דוגמת ישראל ולנשים בוגרות המחפשות קרמים במרקמים קלים אך יעילים.

 עמוד זה נצפה: 451 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור