חיפוש באינדקס עסקים

FREEDOM – טומי הילפיגר

פורסם מאת: בתאריך: 6 דצמבר 2012

FREEDOM - טומי הילפיגרקבוצת טומי הילפיגר, הנמצאת בבעלות מלאה של תאגיד PVH, הודיעה על השקתו של בושם חדש לגבר, Freedom. כמחווה למורשתו של טומי הילפיגר כמותג ולשימוש ארוך הימים שהוא עושה במוטיבים הלקוחים מעולם הימאות, Freedom שואב השראה ממרחבי הים הפתוחים ומהאפשרויות הבלתי מוגבלות הגלומות בקו האופק.

הבושם מצליח ללכוד בבקבוק את תחושת החופש ומעניק חוויה ברוח המוטו של "לחיות את הרגע", Carpe Diem. הבושם Freedom של Tommy Hilfiger מיועד לגבר שחי את החיים בגדול, וחולם חלומות גדולים אף יותר. הניחוח מגלם את כל מה שכריזמטי בגבר ומקרין ביטחון עצמי שובה לב – בין אם הוא מנהל את עסקיו במשרד או תופס פיקוד על סירה באוקיינוס הפתוח.

הגבר שמשתמש ב-Freedom של Tommy Hilfiger, הוא ג’נטלמן רב כישורים והישגים הניחן ברוח מרדנית. הוא אינו מתפתה לחזות את העתיד, אלא יוצר אותו בעצמו. זהו גבר שמשגשג הודות לספונטאניות שלו ושואב השראה מיופיו של הטבע המקיף אותו.

התו העליון של הניחוח הוא ירוק ורווי מים ומורכב מעלי ריחן וסיגלית בתוספת ניחוחות עוקצניים של ערער ומרווה מרושתת המעניקים לניחוח דיוק וחידוד. פלפל לבן וזנגוויל מוסיפים הילה מתובלת וגל של רעננות. את פריחת התפוז והכוסברה משלימים תווים מלוחים ושטופי שמש המבזיקים בשמחה ובעוצמה הלוכדת תשומת הלב. תווי הבסיס העציים והסקסיים כוללים וטיבר ואקורד של עצים שנסחפו במי מלח. אליהם מצטרף אלגום שמנתי נוטף ביטחון וחושניות. המרקם העצי והמחוספס של תווי הבסיס מתנגן בקונטרפונקט מושלם אל מול האנרגטיות הנמרצת של התווים העליונים.

המארז של Freedom קלאסי, ספורטיבי ומעודן. העיצוב כולל צללית איקונית המהולה בטונאליות הקרירה והקלאסית המזוהה כל כך עם מותג Tommy Hilfiger. הפשטות מאוזנת בתחושה גברית חזקה. מוטיבים גרפיים של חבלים ימיים באדום ובכחול צי חוצים את הבקבוק באלכסון. הלוגו Freedom בולט ומוטבע במתכת. את הסיומת לבקבוק מעניק פקק כרום מלוטש עם דוגמת חבל חרותה על צווארו. בחלקו העליון של הפקק מוטבעים ראשי התיבות של המותג, TH.עמוד זה נצפה: 324 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור