חיפוש באינדקס עסקים

FLY FOOT הולכים על ירוק – מרגישים יופי…

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 אוקטובר 2011

נעלי נוחות מהקולקציה הירוקה של Fly Footחברת Group Fly Foot – לנעלי נוחות אופנתיות, מציגה קולקציה ירוקה ומיוחדת המשדרגת אותנו בחורף 2012 עם מבחר דגמים אופנתיים שמשלבים בין שמירה על כדור הארץ לבין מראה טרנדי ונוחות לאורך כל היום. הקולקציה הירוקה הינה חלק מפרויקט Caminho Sustentaval, הפועל במטרה לפתח חומרי צבע ודבק חדשניים, שאינם רעילים לסביבה ולעובדים במפעלי הייצור. כל פריטי הקולקציה החדשה מיוצרים תוך שימוש בדבקים על בסיס מים, המפחיתים חשיפה לחומרים כימיים ומגבירים את יעילות ההדבקה עד פי 3 משימוש בחומרים מסיסים! זאת בשילוב חומרים תרמופלסטיים ושיטות ייצור חדשניות לחימום והתכה, המקנים לנעל חוזק ללא פשרות ומבטיחים את עמידות התפרים בכל מזג אוויר.

נעלי נוחות מהקולקציה הירוקה של Fly Footבקולקציה הירוקה החדשה מבית Group Fly Foot תמצאו נעלי נשים אופנתיות, המציגות את כל הטרנדים האופנתיים, ביניהם נעלי סירה שטוחות ועל עקב, עם תוספות של פרח, פפיון ועוד בקשת צבעים אופנתית, מגפונים עם קיפול קדמי אופנתי ומגפיים גבוהות.
ירוק ב-Fly Foot: בנוסף לכך תיהנו מערכים ירוקים בכל צעד עם סדרת הנעלים החדשה של Group Fly Foot, כאשר המפעל בו מיוצרות הנעלים נהנה מעמידה בתקנים הירוקים, דואג לאסוף ומחזור מרבי של שאריות הנייר, הפלסטיק, המתכות, כלי זכוכית וחומרי גלם ואריזה, דוגמת מחזור של קופסאות הנעלים ורפידות הנעליים, הממשיכות לשרת את התעשייה לטובת ייצור מזרונים, כריות וחומרי מילוי מתכלים.

נעלי נוחות מהקולקציה הירוקה של Fly Footהקולקציה הירוקה ברשת Fly Foot. חורף 2012:

Group Fly Foot נוסדה בשנת 1978, עם השנים התפתחה וכיום משווקת הקבוצה מבחר נעלי איכות אופנתיות במיוחד המיובאות מאיטליה, גרמניה, ספרד ופורטוגל. כל נעלי ההחברה פותחו בהתבסס על ידע ומחקר אינטנסיבי, המשלב טכנולוגיות ייחודיות ובקרת איכות מוקפדת. כל זאת לצד התאמת המוצרים לאקלים המקומי ודרישותיו של הקהל הישראלי – המוכרת במעל 200 חנויות ברחבי הארץ.

Group Fly Foot – הולכים על נוחות מרגישים יופי להשיג ב- 20 חנויות ברשת 
 

 

 

 

 

נעלי נוחות מהקולקציה הירוקה של Fly Foot  נעלי נוחות מהקולקציה הירוקה של Fly Foot נעלי נוחות מהקולקציה הירוקה של Fly Footעמוד זה נצפה: 405 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור