חיפוש באינדקס עסקים

FASHION199 יריד האופנה של sheekme

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 יוני 2018

סוף סוף עונה: יריד אופנה ישראלית בכ- 70% הנחה!!

ירידי האופנה של Sheek.Me בניצוחה של הסטייליסטית ויזמית האופנה לימור כץ, מחזיר בין התאריכים 3-4 ביולי את יריד FASHION199 בגרסא קייצית, המביאה כבר עכשיו אלפי פריטי אופנה ואקססוריז מבית מעצבים ישראלים אהובים במחירי סוף סוף עונה ומתחת למחיר של 199 שקלים לפריט!!

שמלת מעטפת טרופית מבית סטודיו שחרית, 199 שח במקום 429 שח, צלם רותם ברק

אף על פי שבתחילתו של חודש יולי במרבית חנויות ורשתות האופנה מתחילות ירידות מחירים והנחות, בדרך כלל מדובר על הרשתות ההמוניות הגדולות והבינלאומיות. ייחודו של יריד FASHION199 החוגג בדיוק שנה להיווסדו, הוא בריכוז מעצבים ישראלים שבמשך יומיים בלבד יורידו את מחירי פריטיהם, בתחומי הביגוד והאקססוריז בעשרות רבות של אחוזים ממחירם המקורי, כשמחיר השיא לפריט לא יעבור בהתחייבות את סכום ה- 199 שקלים.

שמלת אנה, 199 שח במקום 380 שח, מותג ננה, צלם טל ברושל

בין אלפי פריטי האופנה שיהיו ביריד יהיה ניתן למצוא מגוון רחב של פריטים טרנדים וקיציים שישמשו את הרוכשות לעונת האירועים שבעיצומה ולחגים הקרבים. בין היתר, שמלות ערב לאירועים, שמלות יומיומיות חולצות, אוברולים, גלביות, חצאיות, תיקים, תכשיטים, סרטים וכיסויי ראש ואפילו לראשונה בגדי ספורט! טווח ההנחות יעמוד בין 20%-70% מהמחיר המקורי!

שמלת הלנה מבית המותג FEYGE, 199 שח במקום 340 שח, צלם מלודי גלומברג

כניסה וחניה חינם!
בין מעצבי האופנה הבולטים: לינור אברג'יל- LYA FASHION, שדה בר, סייל'ה, HADAS עיצוב אופנה, הילולים מטפחות עם שיק, שחרית, צ'פצ'ולה, FEYGE, אתכסיא- מטפחות יפות, אלמוג כיסויי ראש, סהר שטרית כיסויי ראש, עדי שרעבי, mish-mash, דר מטפחת, עדושה, LIZA, ChenZ, הדס תכשיטים, אתי'קה- שרשראות בד, פנגרה, ליאור בן חן, סטודיו שני, ורז איזיק, ג'ודי ביגוד, בריזה בגדי ספורט, סקאי גרין, eva tralala by johanna, נפוקה ועוד!

שמלת קוקוס, 160 שח, מותג שדה בר, עמיר צוק

3/7- יום ג'- בין השעות 12:00-23:00
4/7- יום ד'- בין השעות 10:00-22:00
יריד #Fashion199- רחוב זבולון המר 4 פינת מנחם בגין.
לפרטים נוספים: www.Sheek.Me

שמלה של המותג LYA FASHION מבית לינור אברג'יל, 199 שח, צלם יניב אדרי.

שמלת מליסה, 189 שח, מותג HADAS עיצוב אופנה, עמיר צוקעמוד זה נצפה: 837 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור