חיפוש באינדקס עסקים

Exlinea – תכשיר אנטי אייג’ינג של PCA

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 פברואר 2011

Exlinea - תכשיר אנטי אייג’ינג של PCA. אלה וסלבסקי.אלה וסלבסקי קוסמטיקאית פרא רפואית מומחית לטיפול אנטי איי’גינג המציעה מגוון טיפולי קוסמטיקה ברחובות, מציגה אחד מתכשירי הקוסמטיקה בהם היא משתמשת בטיפוליה – Exlinea מבית PCA-SKIN שכבר צבר מוניטין עולמי כמותג המייצר תכשירי קוסמטיקה שגם רופאים ממליצים עליהם. כל קוסמטיקאית העובדת עם תכשירי PCA חייבת לעבור הכשרה מיוחדת והסמכה לעבודה, כיון שמדובר בקוסמטיקה עוצמתית במיוחד.

אחד המוצרים הבולטים בסדרת האנטי אייג’ינג של PCA הוא סרום Exlinea. הסרום מכיל מרכיבים המרפים את המתח בפנים הגורם לעיתים קרובות להיווצרות קמטים. מוסיף לחות ישירות אל תוך תאי העור ונלחם ברדיקלים החופשיים המזרזים את הזדקנות העור. התוצאה היא הרמה ומתיחה מיידית של עור הפנים כאשר כבר לאחר טיפול ראשון ניתן לראות עור פנים חלק ומתוח יותר, צעיר יותר.

אלה וסלבסקי קוסמטיקאית פרא רפואית מתמחה בטיפולי אנטי אייג’ינג מתקדמים ומשלבת את סרום Exlinea בחלק מהם. "הסרום הזה הוא בעל קשת רחבה מאוד של פעילות. הוא עובד על כל סוגי העור ולא רק מחליק קמטוטים קיימים אלא ובמיוחד מונע היווצרות רפיון וקמטוטים חדשים. אני משלבת אותו יחד עם טיפול בחומצה היאלורונית שעוזרת לשמור על לחות העור וביחד מקבלת התנגדות חזקה מאוד להזדקנות" מסרה וסלבסקי.עמוד זה נצפה: 339 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור