חיפוש באינדקס עסקים

EGO – בשמים לגבר ולאישה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 מרץ 2011

EGO - בשמים לגבר ולאישההזמר אייל גולן משיק לראשונה צמד בשמים לאישה ולגבר בסדרת הבשמים תחת שמו EGO.
EGO לגבר ו-EGO לאישה – הבשמים החדשים של אייל גולן, הם פרי יצירתו של גולן, ונוצרו בהשראת המוסיקה שלו, עם ניחוחות רכים, עשירים, חושניים כמו צלילים רכים ומלטפים.
לרגל השקת צמד הבשמים, מסר גולן: "אני גאה להשיק שני בשמים נוספים בסדרת הבשמים EGO. לאחר הצלחתו של בושם היוניסקס הראשון, רציתי לרגש עם בשמים ייחודיים לגבר ולאישה. תהליך הפקת בושם דומה לעיתים לתהליך של יצירה מוסיקלית – גם לבושם יש צלילים ולא סתם מחלקים את ריחות הבושם לטונים. בחרתי ניחוחות שיתאימו לקהל ולאקלים הישראלי. כמו במוסיקה, ניחוחות מתחברים לתחושות, לחוויות, לרגשות ולזיכרונות. תהליך בחירת הריח לבשמים החדשים לאישה ולגבר היה עבורי אתגר גדול, היה לי חשוב לבחור בניחוחות שיעניקו תחושת רעננות וחושניות. ניחוחות הבשמים החדשים משקפים בעיניי את ההווי הישראלי, הרעננות, החיות והאנרגיה. עיצוב הבושם נעשה במחשבה תוך חיבור לעולם התוכן שלי – עולם המוסיקה".
מחשבה מרובה הושקעה ביצירת הבושם עצמו, גם בעיצובו, תוך חיבור לעולם המוסיקה.
הניחוח הסקסי המורכב מריחות פרחים ייחודיים, פותח בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המונעת מהבושם התנדפות מהירה גם באקלים הישראלי החם והלח. החל מההתזה הראשונה מרגישים את עוצמתו ואיכותו של הבושם, תחושה שתלווה אותך לאורך כל היום.
EGO
לגבר – ניחוח הבושם לגבר הינו פרשי, הריח לימוני עם נגיעות ברגמוט ווניליה.
EGO
לאישה – בעל ניחוח WOODY עם נגיעות סנדלווד, צ’דרווד, רוזמרי ומעט מנטה לימון. הבושם על בסיס מוסקי ובתוספת פירותית של אשכולית.
EGO לגבר ו-EGO לאישה ארוז בבקבוק בבצורת מיקרופון, הבקבוק אלגנטי, סקסי וחושני ומשקף את ריח הבושם בצורה מושלמת. העיצוב המיוחד בהשראת עולם המוסיקה מחבר לחוויית הזוהר ומאפשר ליהנות מהריגוש והקצב במהלך ואחרי השימוש בבושם.

EGO - בשמים לגבר ולאישה
EGO – בשמים לגבר ולאישהעמוד זה נצפה: 665 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור