חיפוש באינדקס עסקים

DESSANGE – רשת מספרות יוקרה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 מרץ 2008

אירוע השקה מרהיב של הסניף הראשון לרשת מספרות היוקרה DESSANGE התקיים ביום שני האחרון בתל מיכל זוארץאביב. איש העסקים הצרפתי אלברט בן-עמרם שרכש את הזיכיון להפעלת הרשת שמח לפגוש את רובי פורת שובל שפסעה על השטיח האדום ושוחחה עמו בצרפתית, מיכל זוארץ הגיעה עם בנה תום, אלברט אילוז הגיע עם שפם ומצונן (לא בגלל השפם…) היישר מצילומי הסדרה החדשה של הבמאי בוזגלו וסיפר שהוא גידל את השפם רק לסדרה.
אבי ביטר (האיש והמשקל..) הגיע עם צוות הריאלטי שמתעד את חייו. אבי פרנקו היפיפה נצפה עם דוגמנית העל גבריאלה מצ’כיה. איתי טרבלסי הדוגמן הציג רכש חדש בדמות חברה חדשה שלו.
נעמי זילבר (הדוגמניות) הגיעה היישר מצילומי פרסומת עם אלי ומריאנו.
במהלך הערב הוצגה תצוגת שיער בה הוצגו מראות עיצובי שיער ותספורות לשנת 2008 מטעם מעצבי השיער של רשת המספרות  DESSANGE.
DESSANGE היא רשת מספרות היוקרה המובילה בעולם הפועלת ב- 45 מדינות. דסנג’ הוקמה על ידי ז’אק דסנג’ בשנות ה- 50, לאחר שזכה להכרה בעולם הזוהר כספר של כוכבי הקולנוע הצרפתי, בשיא זוהרו של הקולנוע בשנות ה-50, במטרה להעלות את רמת העיצוב והטיפול בשיער לקהל הצרכנים בכל העולם.
דסנג’ נחשבת כרשת המספרות הראשונה בעולם שהחלה לפעול (משנות ה-70) בשיטת הזכיינות בקרב מעצבי שיער בעולם ומפעילה מערך הדרכה ובתי ספר מקצועיים בלעדית עבור זכייני ועובדי דסנג’. רשת המספרות  DESSANGE נותנת חסות ראשית לפסטיבלי הסרטים בקאן, ברלין וונציה וכן שותפה בפעילויות תרבותיות נוספות ברחבי העולם, כחלק מהחזון של מיסד הרשת.

 אופנת שיער 2008 - רשת מספרות היוקרה DESSANGE
אופנת שיער 2008 – רשת מספרות יוקרה DESSANGE. צילום: רפי דלויה.עמוד זה נצפה: 441 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור