חיפוש באינדקס עסקים

Darya – מוצרי טיפוח עץ הזית

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 אוגוסט 2008

סדרת מוצרי Darya משלבת שמנים צמחיים יחד עם שמנים אתריים, הממלאים את מאגרי הלחות בעור, ממצקים אותו ומחזקים את הסיבים האלסטיים. השמנים מופקים בתהליך ייחודי של כבישה קרה השומר על החומר הפעיל בצורתו הטבעית ומונע כניסת רעלים דרך השטח החיצוני של העור. יתרון נוסף של המוצרים הינו הימנעות משימוש בחומרים משמרים, ריסוס או דישון.
שמן הזית ידוע בסגולותיו הרפואיות וביעילותו לטיפוח העור. סדרת מוצרי Darya מנצלת את התכונות הייחודיות של שמן הזית ומבססת את המוצרים על מרכיבים טבעיים המשלבים שמנים מן הצומח. השמנים מופקים מזיתים מזן סורי משובח הגדל במטעים בגליל העליון, בתהליך ייצור המשלב חדשנות יחד עם שיטות מסורתיות עתיקות. בגיבוי מחקרים מדעיים פותח קרם המעניק הזנה יומיומית של לחות לעור, משפר את מראהו ומעכב את הזדקנותו. תהליך הייצור בכבישה קרה שומר על החומרים הפעילים בצורתם הטבעית, חומרים אלה ממלאים את מאגרי הלחות של העור, ממצקים אותו ומחזקים את הסיבים האלסטיים.
סדרת מוצרי הטיפוח של Darya כוללת: קרם יום, קרם לילה, קרם מונע קמטים, מגה קרם, קרם עיניים, קרם פנים לגבר, סרום פנים, שמן גוף, חמאת גוף אקזוטית, חמאת גוף הדרים, קרם גוף, שמן שיער וסדרת סבונים המורכבת מחומרים טבעיים בלבד.

Darya - מוצרי טיפוח עץ הזית
Darya – מוצרי טיפוח עץ הזיתעמוד זה נצפה: 388 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור