חיפוש באינדקס עסקים

CLINIQUE Even Better Skin Tone Corrector -פתרון לגוון עור לא אחיד

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 יולי 2008

נשים רבות מדרגות את תופעת גוון עור לא אחיד כאחד מהאתגרים הגדולים ביותר שלהן מבחינת טיפוח העורCLINIQUE Even Better Skin Tone Corrector -פתרון לגוון עור לא אחיד ואתגר זה מופיע במקום השני אחרי הקמטים, זאת על פי סקר האמת הגלובלית ביופי שנערך ע"י Clinique.
החברה מתמחה במוצרים המטפלים בבעיות ספציפיות, מציגה את Even Better Skin Tone Corrector. סרום קליל המסייע ליצירת גוון עור פנים אחיד יותר. המוצר שפותח במיוחד לטיפול בכל גווני העור, ניתן לשימוש בכל מקום על הפנים, הידיים והחזה, ומאפשר קבלת תוצאות תוך 4 עד 6 שבועות.
המוצר מטשטש את תופעת שינויי הצבע והופעה של כתמים כהים, ואף מסייע במניעת היווצרות של כתמים כהים חדשים. כיום ישנה מגמה הקובעת שגוון עור אחיד הינו סמל לעור צעיר ובריא.
דייויד אורנטרייך, הדרמטולוג המנחה של Clinique, "קיימות השלכות רגשיות פוטנציאליות המלוות תופעות ובעיות פיגמנטציה חריגות, בעיקר עקב העובדה שקשה ביותר להסתיר תופעה של היפר-פיגמנטציה בעור הפנים. התת-מודע מקשר גוון עור אחיד לבריאות, נעורים ופוריות".
כל הנשים המחפשות אחר עור בריא, מושלם וזוהר חושקות בבהירות ואחידות כוללת בגוון העור. נשים בעלות כל גוון עור יכולות לפתח היפר-פיגמנטציה, אך זו לעיתים קרובות תוצאה של גורמים שונים.
בעבר, האשמה הייתה מוטלת רק על חשיפה לקרני UV, אך כעת אנו יודעים שתנודות ההורמונליות, לחץ, הזדקנות, ניקוי לא נכון או מוצרי טיפול אגרסיביים ואף צלקות אקנה עלולים לגרום לפיגמנטציה.
Clinique מעניקה לעור הזדמנות שנייה עם Even Better Skin Tone Corrector. המוצר, פועל בעדינות תוך שימוש בטכנולוגיה בעלת היבטים רבים המטפלת CLINIQUE Even Better Skin Tone Corrector -פתרון לגוון עור לא אחידבחריגות פיגמנטציה באזורים המרכזיים הבאים:

  • טיפול בכתמים קיימים – צמצום הופעת שינויי צבע בעקבות עודף פיגמנטציה ע"י פירוק המראה של כתמים כהים קיימים. התוצאה של עודף ייצור מלנין הנגרם על ידי גירוי בעור, באמצעות הסרה כימית עדינה על מנת לחשוף גוון עור אחיד יותר.
  • מניעת הופעת כתמים חדשים – סיוע במניעת הופעתם של כתמים כהים חדשים, הנגרמים על ידי ייצור של עודף מלנין עקב גירוי, באמצעות שימוש בנוגדי חמצון רבי-עוצמה המגנים על העור.

כמובן ששימוש במקדם הגנה בעת חשיפה לשמש הינו הכרחי. חשיפה לקרני UV מהווה כגורם המוביל של פיגמנטציה לא אחידה, ו-Clinique ממליצה על שימוש במקדם הגנה יומי של SPF-15 או יותר.עמוד זה נצפה: 474 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור