חיפוש באינדקס עסקים

CLINIQUE מציגה את הסרום לטשטוש כתמי עור ופיגמנטציה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 30 אוקטובר 2011

קליניק- סרום חדש המטשטש כתמיםקליניק– חברת הקוסמטיקה המובילה,  מציגה את Even Better Clinical Dark Spot Corrector. הסרום מסייע ביעילות בטשטוש מראה הכתמים הכהים, כתמי הגיל ושינויי הצבע הנובעים מהזדקנות, שנים של נזקי שמש מצטברים, התקפות סביבתיות וצלקות אקנה מן העבר, על מנת לחשוף עור פנים קורן ואחיד יותר.

בדיקות קליניות הוכיחו כי ביצועיו של Even Better Clinical Dark Spot Corrector  משמעותיים ביותר, כעבור 4, 8 ו- 12 שבועות, גוון עור אחיד יותר מתקבל.

תוצאות שיפור של 58% בגוון העור לאחר שימוש ב-Even Better Clinical  Dark Spot Corrector במשך 12 שבועות. עם הבדל אחד – "סרום מטשטש כתמים" זה עדין ואינו מגרה את העור, ואידיאלי לעור שאינו סביל לטיפולים אחרים להבהרת העור. אין צורך בביקור אצל רופא עור, נשים יכולות לקבל תוצאות של גוון עור אחיד באופן משמעותי ולטפל בתופעה ללא צורך בתרופות מרשם שלהם תופעות לוואי לא מבוטלות.

הסרום של קליניק הציג בהשקתו פריצת דרך מדעית עם הקומפלקס CL-302  של קליניק, שהוגשה עבורו בעבר בקשה לפטנט. קומפקלס זה כולל טכנולוגיה המופקת מצמחים, שהוכחה קלינית כי היא משפרת באופן מובהק את אחידות הגוון, המראה הקורן והבהירות של העור.

על הגישה רבת הפעולות בסרום Even Better Clinical :
כסמכות בטיפוח העור וכמותג הדרמטולוגי המוביל בעולם, קליניק מאמינה באמונה שלמה כי גישה רבת פעולות בהתאמה אישית היא הדרך הטובה ביותר להשיג עור קורן, בהיר יותר ובעל גוון אחיד יותר.

הגישה רבת הפעולות של קליניק נלחמת בשינויי הצבע ברמות שונות. רכיבי הליבה שלנו מסייעים במניעת הופעתם של כתמים כהים חדשים, מפרקים באופן נראה לעין פיגמנטציה קיימת היוצרת כתמים על העור, והכתמים שהתפרקו מתפזרים ל"אבק" מלנין ומוסרים מעל פני העור כשהם חושפים עור זוהר ובהיר יותר.

על פריצת הדרך של קליניק –  קומפלקס CL-302:
קומפלקס CL-302  של קליניק, שהוגשה עבורו בעבר בקשה לפטנט, כולל טכנולוגיה חדשה המופקת מצמחים שהוכח קלינית כי היא משפרת באופן מובהק את אחידות הגוון, המראה הקורן והבהירות של העור.

קומפלקס CL-302 מכיל חמישה רכיבי הבהרה סינרגטיים, ובהם:

  • תמצית צמחית נדירה המופקת מ Dianella Ensifolia (Border Silver), שמקורה בדרום מזרח אסיה, מסייעת במניעה ובצמצום דרמטי של מראה עור לא אחיד עם פיגמנטציה. בנוסף לכך, מולקולה נוגדת חמצון רבת עוצמה זו מסייעת בהגנה על העור מפני נזק מרדיקלים חופשיים.
  •  נגזרת רבת עוצמה של ויטמין C, אסקורביל גלוקוזיד, מסייעת בצמצום מראה הכתמים הכהים הקיימים והעתידיים.
  • תמצית שמרים Blackout מעניקה תוצאות הבהרה יעילות ע"י פירוק נראה לעין של מצבורי הפיגמנט הגדולים על פני העור לחלקיקים מיקרוסקופיים המתפזרים על פני העור, דבר המסייע לצמצום מראה גוון העור הלא אחיד.
  •  גלוקוזאמין וחומצה סליצילית מעניקים יתרונות קילוף כדי לסייע בזרוז תחלופת התאים וסילוק תאי עור עם פיגמנטציה מעל פני השטח לבהירות מחודשת ועור בהיר יותר.

Even Better Clinical Dark Spot Corrector, המכיל קומפלקס זה, בשילוב עם טכנולוגיית ההיפרפיגמנטציה הקיימת של קליניק, הוכח קלינית כמעניק תוצאות הבהרה משמעותיות ביותר.

על היעילות והעדינות של הסרום החדש של קליניקEven Better Clinical :
גוון עור לא אחיד וכתמים משפיעים על כל סוגי וגווני העור.
 
הסרום של קליניק Even Better Clinical  מראה תוצאות בעוצמה, בכל גווני העור. ניתן להבחין מייד בשיפור בבהירות העור ובמראהו הקורן. במשך הזמן, העור בעל גוון אחיד יותר וקורן. גם בכתמים כהים עקשניים ובצלקות אקנה יחול שיפור בתוך ארבעה שבועות בלבד.

Even Better Clinical  נאמן למורשת של קליניק ומציע תוצאות נראות לעין בפורמולה עדינה. בסרום קליל זה שניתן להספיגו מעל מוצרים אחרים, ניתן להשתמש במשך פרקי זמן ארוכים ללא הגירוי, האדמומיות, היובש והכתמים הלא אחידים שטיפולים מסוימים אחרים עלולים לגרום. העור נותר חלק, רך ומשיי.

מאחורי הקלעים של הסרום החדש של קליניק Even Better Clinical :
רכיבים רבי עוצמה נוספים ב Even Better Clinical Dark Spot Corrector המסייעים בתרומה לצמצום שינויי הצבע הנגרמים ע"י היפרפיגמנטציה, כוללים:

  • תמצית Trametes Versicolor שהוגשה עבורה בקשה לפטנט, תמצית פטרייה מרוכזת ייחודית, מעניקה תוצאות הבהרה יעילות ע"י פירוק נראה לעין של הכתמים הכהים הקיימים לחלקיקים מיקרוסקופיים, דבר שהופך אותם נראים פחות לעין על פני העור.
  •  תמצית שורש כורכום Curcuma Longa ותמצית שורש Scutellaria Baicalensis הם נוגדי חמצון רבי עוצמה, המסייעים בהגנה מפני התקפות סביבתיות העלולות לעורר ייצור יתר של מלנין.
  •  חומצה גליצירטינית נוגדת גירוי, מסייעת בהגנה מפני השפעותיו הנראות לעין של הגירוי הנגרם ע"י לחצים חיצוניים או מתח נפשי, ע"י הרגעת העור. 

כיצד להשתמש בסרום של קליניק Even Better Clinical:
 Even Better Clinical Dark Spot Corrector  הוא תכשיר קוסמטי בעל עוצמה רבה, הנמכר בחנויות הקוסמטיקה, הוא יעיל לכל סוגי העור והמוצאים האתניים.

יש להשתמש פעמיים ביום לאחר שימוש בשיטת "3 השלבים" של קליניק. יש להספיג באופן אחיד על כל הפנים, תוך הימנעות מאיזור העיניים. בבוקר, יש לסיים את הטיפול עם קרם הלחות  Even Better Skin Tone Correcting Moisturizer SPF 20 או עם קרם לחות אחר או רק עם תכשיר ההגנה מהשמש CITY BLOCK  של קליניק. ניתן להשתמש במוצר בכל עונות השנה, אין בעיית חשיפה לשמש בקיץ (חובה להשתמש במסנן קרינה בכל עת)  ניתן לשימוש לטווח ארוך.   

נבחן לאלרגיה. 100% נטול בושם. נטול שומן. אינו מעורר אקנה. נבדק דרמטולוגית. נבדק אופטלמולוגית.עמוד זה נצפה: 394 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור