חיפוש באינדקס עסקים

Christian Dior – גברים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 מרץ 2011

Christian Dior - גבריםמירי חבס ודנה אונגר בר דיין – מבעלות חברת AMOR המייבאת ומשווקת מגוון רחב של מותגי פרימיום ומפעילה 3 סניפים בכיכר המדינה, קיבלו את הזיכיון הבלעדי של מותג העל Christian Dior  לגברים. אפנת הגברים של מותג העל תשווק החל מאפריל 2011 ותכלול את קולקציית אביב קיץ 2011. עד כה שווק בישראל Christian-Dior רק את מוצרי הטיפוח, האיפור ואופנת הנשים.

Christian-Dior מתווסף למגוון רחב של מותגי פרימיום המיובאים ע"י חברת Amor לישראל, ביניהם: רוברטו קאוולי, כריסטיאן לבוטין, פוצ’י, קלואה, פנדי, דולצ’ה וגבאנה, פול סמית, ברונלו קוצ’ינלי, בלנסיאגה ועוד.

סניף אמור הגברים החדש יפתח בימים אלה וישתרע על שטח של כ-300 מ"ר ויכלול מגוון רחב של מותגי פרימיום. בישראל ישווק המותג Christian-Dior מגוון רחב של פרטי  לבוש לגבר, החל מביגוד קז’ואל: ג’ינסים (החל מ-2000 ש"ח), טישרטים (החל מ-999 ש"ח), חולצות (החל מ-1,290 ש"ח)  ועד חליפות עסקים (החל מ-6000 ש"ח). בנוסף, יוצע מגוון רחב של אביזרי אופנה לגבר, כמו: גרביים, תכשיטים, תיקים, עניבות, נעליים ועוד של המותג היוקרתי.

לדברי מירי חבס ודנה אונגר בר דיין, מבעלי בית האופנה AMOR: "שוק אופנת הפרימיום לגברים נמצא בשלבי התפתחות וצמיחה משמעותית, מגמה שתמשיך להתפתח גם בשנים הקרובות. מעמדם של מותגי הפרימיום הבינלאומיים בישראל הולך ומתחזק מידי שנה כחלק מהמגמה העולמית. ייבוא מותג אופנה יוקרתי כ-Cristian-Dior מהווה אמירה משמעותית בתחום אופנה הגברים בישראל".

 

 עמוד זה נצפה: 418 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור