חיפוש באינדקס עסקים

CHISRAEL מסיבת עיתונאים

פורסם מאת: בתאריך: 20 אוגוסט 2012

CHISRAEL מסיבת עיתונאיםבמסיבת העיתונאים אשר התקיימה אמש על גג מלון גילגל בת"א הודיעה חברת CHISRAEL אשר בראשה עומד מר אנטון איוב, יחד עם מר אריה יהושע סמנכ"ל החברה ומר גבי ווינשטיין המנהל המקצועי, כי חברת CHISRAEL מבית פארוק סיסטם חזרה להיות המפיצה הראשית של מוצרי החברה בישראל, וכי מפיצה הקודם חברת קארין גל נשיונל מוד כבר אינה המפיצה המורשת החל מה-1.07.2012.

חברת CHISRAEL הינה חברה עולמית מובילה בתחום השיער, עם השנים CHISRAEL זכתה להכרה מרובה בזכות פיתוחים חדשניים שהיוו פריצת דרך בענף עיצוב השיער כגון: צבעי שיער ללא אמוניה, מחליקים קראמיים ועוד, כאשר היא חורטת על דגלה את נושא הבריאות הן למעצב השיער והן ללקוחות בסלוגן Be Safe Be Beautiful. הישג מרשים נוסף הינו תחרות מיס יוניברס אשר חברת CHI היא הספונסרית המלווה את התחרות מזה 15 שנה.

במסיבת העיתונאים, סיפר בעלי החברה בישראל מר אנטון איוב על חיבתו המיוחדת של מייסד החברה מר פארוק שאמי לישראל ועוד הוסיף שהחברה מבטיחה לקיים כל מה שהובטח ונאמר, מחירי המוצרים הינם ממוצעים ולא יקרים זאת היות והחברה מציבה רף מחירים הוגן לצרכן אשר מגביל את המספרות לקבוע מחיר שרירותי. סמנכ"ל חברת CHISRAEL סיפר כי מפעל החברה הממוקם ביוסטון, הינו מפעל עצום בגודלו כפארק שעשועים ומר אנטון איוב הבטיח כי בקרוב יזמין עיתונאים לסיור במפעלי החברה.

מר גבי ווינשטיין מנהלה המקצועי של החברה הציג את INVARIO מוצר חדש הנמצא בדרכו לישראל מתוך 37 מוצרים נוספים – החלקת שיער על בסיס משי ופנינים טהורות המשאירים את השיער לח עקב המולקולות הקטנות, והזמין להתנסות את כל אורחי מסיבת העיתונאים בסטודיו שעתיד להיפתח בחודש אוקטובר הקרוב בהרצליה פיתוח, כאשר מיד לאחר הפתיחה, תיערך מסיבת השקה מפוארת יחד עם אמנים – מעצבי שיער מכל העולם.

המנהל המקצועי גבי ווינשטיין פרסם את מספר הטל’ הנייד שלו והזמין מעצבי שיער ליצור איתו קשר בכל שאלה והתייעצות מקצועית. חזון החברה הוא יצירת אופק חדש ובריא שיהווה מענה למעצבי שיער ישראלים, וליישר את הקו והמילה האחרונה בכל הנוגע לשיער ועיצובו. 
לייעוץ והדרכה – גבי ווינשטיין 050-2060297

מימין: אריה יהושע סמנ"כל החברה, מר אנטון איוב מנכ"ל החברה ומר גבי ווינשטיין המנהל המקצועי
מימין: אריה יהושע סמנ"כל החברה, מר אנטון איוב מנכ"ל החברה ומר גבי ווינשטיין המנהל המקצועיעמוד זה נצפה: 314 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור