חיפוש באינדקס עסקים

CASTRO תלביש את ספורטאי ישראל באולימפיאדה.

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 יוני 2008

רשת האופנה קסטרו תלביש את כל חברי המשלחת הישראלית לאולימפיאדת בייג’ינג בהשקעה של למעלה מCASTRO תלביש את ספורטאי ישראל באולימפיאדה.-100 מיליון ש"ח. מערכות הלבוש של קסטרו עוצבו עבור כל חברי המשלחת האולימפית: שחקנים, סגל ואנשי ההנהלה, וישמשו את הנבחרת האולימפית בכל האירועים הרשמיים והטקסים במסגרת אירועי האולימפיאדה.
רשת האופנה קסטרו, נבחרה זו הפעם הרביעית על ידי הועד האולימפי הישראלי, לעצב את מערכות הלבוש הרשמיות של חברי הנבחרת האולימפית הישראלית, אשר תייצג את ישראל באולימפיאדת בייג’ינג.
קולקציית מערכות הלבוש האולימפיות עוצבו על ידי צוות מעצבי האופנה של רשת האופנה קסטרו.
יפעת קרני, סמנכ"ל השיווק של רשת האופנה קסטרו, מסרה היום כי "אנחנו ב-CASTRO כמותג אופנה מוביל בישראל, גאים להלביש את חברי המשלחת הישראלית במראה מעוצב ואופנתי, ולהיות חלק חשוב בסמל הישראליות, המובילות והמצוינות של נציגינו הספורטאים. אנו מאחלים לכולם בהצלחה".
השתתפותה של רשת האופנה קסטרו בפרויקט אולימפיאדת בייג’ינג נעשתה מתוך גישתה המיוחדת של קסטרו, המציגה מצוינות ומובילות ישראלית, אותה גם מציגים חברי המשלחת הישראלית.
מערכות הלבוש של קסטרו לחברי המשלחת האולימפית ישמשו את המשלחת במהלך הטקסים הרשמיים של המשלחת באולימפיאדה CASTRO תלביש את ספורטאי ישראל באולימפיאדה.וכן בטקסי הפתיחה והסיום של האולימפיאדה.
בנוסף, CASTRO MEN יוצאת בשיתוף פעולה עם חברת ספידו, ותציג בחנויות קולקציה משותפת לקסטרו מן ולספידו במהדורה מוגבלת אשר עוצבה ברוח המשחקים האולימפיים וכוללת 8 דגמי חולצות טי, 3 דגמי בגדי ים וכפכפים אופנתיים.
הקולקציה תושק בחנויות רשת קסטרו מן בסמוך לפתיחת האולימפיאדה במהדורה מוגבלת.
עיצוב הקולקציה בהשראת המשחקים האולימפים מתרכז בצבעוניות הטבעות האולימפיאיות בצבעי שחור, אדום, כחול, צהוב וירוק, בשילוב צבעי הבסיס של לבן ואבן.
בקולקציה נעשה שימוש בסמלים האולימפיים וסמלי המארחת בהם דרקון סיני, מפת סין וכן דפוסים סיניים. 

צילום: דודי חסון.עמוד זה נצפה: 351 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור