חיפוש באינדקס עסקים

CASTRO – מסיבת רוק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 נובמבר 2009

 

אתי וגבי רוטר, מנכ"לים משותפים של CASTRO חגגו במסיבת רוק עם הופעה של מאור כהן ופטר רוט את גל גדות ויונתן ווגמן - CASTRO - מסיבת רוק. צילום: אלירן אביטל.השקתCASTRO JEANS ON THE 2nd  – מתחם הג’ינס החדש בקומה השנייה של חנות הדגל בדיזנגוף סנטר עם קולקציית ג’ינס בלעדית במהדורה מוגבלת לחנות הדגל.
 
לצפייה בגלריית תמונות JEANS ON THE 2nd
 
אירוע ההשקה נחגג במסיבה על טהרת האלכוהול והמוסיקה כיאה לעולם הג’ינס, קומת הכניסה הפכה לערב אחד למועדון עם בימה עליה הופיעו מאור כהן ופטר רוט, פרגנו, פיזזו, ושרו יחד איתם את כל מילות השירים אנשי העסקים: אודי פרידן מבעלי משרד הפרסום ראובני פרידן המלווים את קסטרו יותר מעשור, רקפת רוסק עמינח מנהלת החטיבה העסקית בבנק לאומי, רונן אשכנזי מנכ"ל גזית גלוב ישראל, אלי להב  מבעלי קבוצת להב ממקימי הקניון הגדול בבאר שבע, עמיר בירם מנכ"ל בריטיש ישראל, פאר נדיר מנכ"ל קניוני עזריאלי.
עוד באו לחגוג עם קסטרו: הפרזנטורים גל גדות מלווה בבעלה ירון ורסנו ויונתן ווגמן שהשאיר את זוגתו ליטל בבית, המאורסים הטריים רותם סלע ואריאל רוטר (בנם הבכור של גבי ואתי רוטר), נטע גרטי שבאה ללוות לשיר ולפזז מול בן זוגה פטר רוט, אסף הראל ודפנה לוסטיג בהריון מתקדם, יעל גולדמן שהגיעה יחד עם גל גדות, שלום מיכאלשווילי ואסף ישראלוף (מה קשור), עלמה זק, גאלה כגן, ימית סול, הסטייליסטים גל אפל ולחוד ליאת אשורי, עדי הימלבלוי, סיון קליין ובן זוגה מיקי לסר, הדוגמנית פנטה פרדה, הזמרת אוריין רייס, מיה קרמר מאיה קרמר וגאלה כגן - CASTRO - מסיבת רוק. צילום: אלירן אביטל.ששבה לארץ סופית, אבי אטינגר, שירה גבריאלוב, שלומי בראל, משי חוג’ה, אליענה מהמירוץ למיליון והדס וענבל מהעונה הקודמת שבאו לעבוד, גיא לובלציק, ועוד.
גבי רוטר, מנכ"ל משותף של CASTRO, אמר לרגל ההשקה: "קטגוריית הג’ינס של קסטרו מהווה את אחת מקטגוריות העוגן המנצחות של המותג. פרויקט JEANS ON THE 2nd מציג קולקציית ג’ינס עשירה ובלעדית, אשר תוצג לצד הגזרות המנצחות של קסטרו. הג’ינסים המנצחים של קסטרו הם בעלי מאפיינים ייחודיים, המאפשרים לכל לקוחותינו למצוא את הגזרה המושלמת עבורם. הקומה השנייה של קסטרו תל-אביב עוצבה ברוח אטלייה – jeans atelier, המאופיין בחומריות של עץ ומתכת ובמראה used.
לצורך יצירת התרחשות מתמדת ומעודכנת, אנחנו מציגים בקומה השנייה של קסטרו תל-אביב קולקציות נושא בלעדיות בעיצוב הסטודיו לעיצוב אופנה של קסטרו. קולקציות אלו מלוות בתכנים שיווקיים ייעודיים סביב הנושא המתחלף וכעת אנו מציגים את החוויה הבאה – JEANS ON THE 2nd.
עם השקתו המחודשת של קסטרו תל-אביב כמתחם אופנה מרכזי, הצגנו בקומה השנייה את קולקציית העיר הלבנה ואיתה את תערוכת אנשי המאה לציון 100 שנה לתל-אביב. בהמשך, אירחנו בקסטרו תל-אביב את בוגרי שנקר עם קולקציית הגמר שהוצגה ונמכרה על ידי הסטודנטים ואת קולקציית LOVE.
רצף פעילויות זה נועד להעניק ללקוחותינו חווית אופנה מיוחדת ודינאמית ההולמת את ערכי המותג קסטרו".

ירון ורסנו גבי רוטר גל גדות ואתי רוטר - CASTRO - מסיבת רוק. צילום אלירן אביטל.
ירון ורסנו גבי רוטר גל גדות ואתי רוטר – CASTRO – מסיבת רוק. צילום אלירן אביטל.עמוד זה נצפה: 373 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור