חיפוש באינדקס עסקים

CACHAREL משיק בושם חדש "אמור אמור"

פורסם מאת: בתאריך: 10 יולי 2013

CACHAREL פותחת פרק חדש באגדה של אמור אמור ומספר את הסיפור של אהבה ממבט ראשון, עם כל ההתרגשות, המשיכה הממכרת ותחושת האופוריה ברגעים הראשונים האלה. ומשיקה את Amor Amor in a Flash
בושם לאישה בניחוח אוריינטאלי, חושני ומפתה.
 

  • אמור אמור אין א-פלאש – ניחוח חושני ורענן עם תווים מרכזיים של מנדרינה ומשמש.
  • אמור אמור אין א-פלאש- עיצוב הבקבוק לוכד בתעוזה את כל המודרניות של אהבה ממבט ראשון.

קאשרל פותחת פרק חדש באגדה של אמור אמור, עם סיפור אהבה נוסף ומשיקה את הבושם החדש לאישה אמור אמור אין א-פלאש- אהבה מיידית עם כל ההתרגשות, המשיכה הממכרת ותחושת האופוריה שברגעים הראשונים שלה.

הקרניים האחרונות של השמש השוקעת מפזרות זוהר זהוב על חוף הים. אנשים מתנועעים במשב הרוח הקל לקצב מוזיקה מהפנטת. ברגליים יחפות על החול החמים, היא רוקדת וצוחקת, נוכחותה מלאת חיים בתוך קהל האנשים.

לפתע הוא, האחד והיחיד, עם המבט הממגנט שלו, ההילה המחשמלת שלו. הם נמשכים האחד אל השניה בעוצמה בל תתואר. בביטחון, היא מפלסת את דרכה בתוך ההמון, כשאוזניה לא שומעות יותר את פעימות הקצב הסוער. הם נפגשים והזמן עוצר, עומד מלכת בתוך עוצמת הנשיקה הלוהטת, המענגת הזו. 

ניחוח הבושם- כשל תפוח האהבה

שיקוי אהבה אמיתי, הבושם האוריינטאלי, החושני נרקח ע"י הבשם פייר נגרין, הלוכד את ההתרגשות של אהבה ממבט ראשון. 
Amor Amor in a Flash נפתח עם פרץ תווים רעננים של מנדרינה ומשמש. אחריהם, התו המרכזי של תפוח אדום, חושני ומפתה, בשילוב עם קרמל לבן מלטף את העור בנשיקה מתמשכת– תפוח אהבה מתקתק וחמים הנוצר מהשניים, כימיה חזקה ומענגת הכובשת את הלב והנפש, מועשרת ע"י תווים בסיסיים של קינמון ווניל.  

CACHAREL משיק בושם חדש "אמור אמור"

עיצוב הבקבוק – נשיות כובשת
הבקבוק נועז, זוהר וקורן בורוד ניאון. המראה הכובש שלו לוכד בתעוזה את כל המודרניות של אהבה ממבט ראשון. הורד הסמלי של אמור אמור, המתפתל סביב הבקבוק, נהיה עוד יותר חצוף. עם הגוונים המטאליים שלו, הוא לופת מתוך תשוקה לב כסוף בחריטה עדינה. 

תכולה: 50 מ"ל, מחיר מומלץ לצרכן: 462 ₪

ניתן להשיג ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל
ובפרפומריות המובחרות.
 עמוד זה נצפה: 329 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור