חיפוש באינדקס עסקים

BVLGARI BLV II בולגרי בלו 2

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 אוגוסט 2009

 

BLV II נוצר בהשראת החזון העכשווי של הצבע הכחול, המציע תווי ניחוח טבעיים ובה בעת חושף את הצד המתוחכם והעצמתי שלו. הניחוח הנוכחי מהווה כיצירת ההמשך לבושם הקלאסי המצליח BVLGARI BLV. שם הבושם BLV II, מעביר את העושר הקונספטואלי ואת העוצמה הטמונה מאחורי השם BVLGARI והופך למהות של בית התכשיטים הנצחי. הכחול של BLV II מייצג חלל בתולי הצבוע בגוונים בוהקים המרמזים על מרחבים וזמנים אין סופיים. נשימה של נצח במקום בו הכל אפשרי. הגוון הכחול היוקרתי מוקדש לרוח של היופי האנרגטי והקרמתי. BLV II מעניק פרשנות למהות המזוקקת של אשה בעלת נשיות תוססת, מלאת חיים וממגנטת, כזו שאי אפשר לעמוד בפניה.
"עבורי, היקום של BLV II הוא יקום של שקיפות" מצהיר הבשם ג’ק קבלייר , מבית BVLGARI ."ביצירת הניחוח רציתי ליצור בושם גדול המשלב שקיפות עם עושר, נוכחות ותחכום" אומר קבלייר.
BLV II מתגלה כניחוח בעל תווים עליונים נמרצים ומוארים של סיגליות, המשולבות ברמזים מעודנים ואווריריים של כוכבי אניס וליקוריץ, בתוספת מנדרינה רעננה וקלילה. תווי הלב חושפים נשמה בלתי צפויה. איריס, מגע פרחוני יוקרתי, המשולב עם וטיבר חם ועצי, מעניק לניחוח נגיעה אלגנטית ואקזוטית. מעט לפני שהניחוח מגיע לבסיסו, נגיעות של פצ’ולי מעשירות את הניחוח. BLV II נחתם באקורד חושני ומיוחד של 3 תווי אמבר בשילוב שרף חושני ופרחי הדרים. לסיום, מאסק נימוח מעניק לניחוח חתימה קטיפתית ומלטפת.
BLV II ארוז בבקבוק יוצא דופן, בעל עיצוב ייחודי – תוצאה של חיפוש מעמיק ומתוחכם. עיצוב מהמם ובולט מחליף את הצורות הגיאומטריות הכה אופייניות לבית בולגרי ומחייה את הרעיון של מקדש מודרני, המשלב קלאסיקה צנועה ומציג עיצוב מוקפד ועכשווי.
בחירת החומרים משקפת את האיכויות המיוחדות של הניחוח:
הזכוכית משקפת את הטוהר. פקק מצופה כסף משקף את הזוהר והעצמה.
את הפקק מעטר לוגו BVLGARI המסמל יוקרה, אסתטיקה ואלגנטיות.
מחירים ותכולות:
בולגרי בלו 2 לאישה אדפ 50 מ"ל: 495 ש"ח
בולגרי בלו 2 לאישה אדפ 75 מ"ל: 615 ש"ח
ניתן להשיג ברשתות הפארם, המשביר לצרכן ורשת אפריל

 עמוד זה נצפה: 323 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור