חיפוש באינדקס עסקים

BVLGARI משיק בושם חדש

פורסם מאת: בתאריך: 29 יולי 2013

מותג הבישום המוביל BVLGARI משיק בושם חדש בסדרת OMNIA המצליחה
OMNIA CRYSTALLINE EDP

הבושם החדש, ממשיך את הצלחתו רבת השנים של גרסת ה- EDT והפעם בניחוח מעט שונה- בהשראת פרח הלוטוס האגדי-המסמל את טיהור הלב והנפש מותיר ניחוח רענן,עוטף וחושני צבעה השקוף של אבן הקריסטלין, מסמל התפתחות רוחנית וחיזוק אנרגיית הגוף ורעננות הבאה לידי ביטוי בניחוח הייחודי של קולקציית האבנים היוקרתית המושקת בחודשי הקיץ

הבושם החדש, אומניה קריסטלין EDP, נוצר על ידי הבשם הנודע אלברטו מוריאלס בהשראת בגד קשמיר לבן, המייצג חום וחושניות רבה. הניחוח החדש מצטרף לגרסה הראשונה והמצליחה של ה- EDT בעוד הניחוח שלו שונה. הנאמנות בתווי הבושם לפרח הלוטוס בולטת, אך התווספו לחתימת חוש הריח שלו עלי כותרת ממכרת וזוהרת. כמו כן, לתווי הבושם נוספו חומרי גלם עשירים ועסיסיים כגון Iris Concrete-מרכיב יקר ערך בתחום הבישום, העוטף את התו הפרחוני החדש ויוצר משהו שונה ואחר.

הניחוח- OMNIA CRYSTALLINE
תווי הראש- נפתחים באקורד מנדרינה ופרח הלוטוס, ומבטאים פרחוניות עזה, רעננה, זוהרת ורכה.
תווי הלב- ממשיכים עם פרח הלוטוס – Irris Concrete – Heliotrope, היוצרים לב בעל מרקם קטיפתי ומהביל.
תווי הבסיס- נחתמים באמצעות עץ הבלזה הסוגר את הניחוח בחתימה של חושניות עוטפת ומסתורית.

הבקבוק- OMNIA CRYSTALLINE
עיצוב הבושם, ממשיך במסורת המצליחה של סימן האינסוף, המורכב משתי טבעות המשולבות אחת בשנייה. צבעם של הבקבוק  והאריזה, בגוון שקוף – המורכב מגוונים פודרתיים של ורוד חיוור על גבול הקרם ומסמל את הניחוח הרענן והחיוני של הבושם. הבקבוק נראה כתכשיט זוהר, הצורות המתעגלות והגוונים המתפתלים של האומניה קריסטלין, מגלמים את החיוניות והרעננות שנדרשים לכל אחת בחודשי הקיץ.

"קולקציית אומניה", המאגדת אוסף ניחוחות יצירתי בהשראת שילוב אבני חן צבעוניות של בולגרי מציגים סדרה עשירה ומגוונת כגון: אומניה קורל, אומניה אמטיסט, אומניה קריסטלין, המהווים בבואה של אלמוגים נוצצים, אשר השאילו לא מכבר את צבעיו העשירים לעולמו של בולגרי בשילוב סוגים שונים של אבני חן. האלמוגים מעניקים מגוון בלתי נדלה של גוונים צורות, אפקטים ושילובים אינסופיים, כמו היבטיו האינסופיים של סמל הבקבוק.
 BVLGARI משיק בושם חדש

צילום:בולגרי חו"לעמוד זה נצפה: 276 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור