חיפוש באינדקס עסקים

Bio Active Care – טיפולי אנטי אייג’ינג

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 אוקטובר 2008

נושא האנטי אייג’ינג מעולם לא היה לוהט יותר. סדרת Bio Active Care (ביו אקטיב קר) מציעה לך מבחר טיפולי אנטי-אייג’ינג יעילים במיוחד המורכבות מפורמולות מקצועיות באיכות עילית אשר פותחו על מנת להילחם בסימני הזמן ולשפר את מראה עורך באמצעות פתרונות חדשניים ונוסחאות טבעיות.

 • Facial Peeling – פילינג לעור הפניםFacial Peeling - פילינג לעור הפנים
  הסירי תאי עור מתים ושרידי לכלוך המעיבים על יופיו של עורך. פילינג זה, תערובת פעילה במיוחד של מרכיבים מעוררים ומרגיעים כאחד, יעניק לעורך רעננות ומרץ ויכין אותו לקליטה אופטימלית של סרומים וקרמים. הפילינג מבוסס על פורמולה להמרצת העור המעשירה את עורך בארג’ירלין® ובנקטפור® מרגיעים – קומפלקס טבעי שפותח כדי לסייע לך להגן על עורך מפני גורמים סביבתיים קשים.
 • Cleansing Lotion – מי פנים תחליביים
  ניקוי העור יהיה חוויה מלטפת עם מי פנים תחליביים, משיים וחלקים אלה. הסירי בעדינות וללא מאמץ את עקבות היום – לכלוך, שומנים ואיפור – ובה בעת תיהני מחוויה מרוממת חושים. התענגי על השימוש במוצר זה, המבוסס על פורמולה לפינוק העור, המועשרת במי ורדים ארומטיים, הידועים בתרומתם לעור: הם מאזנים את חומציות ((pHהעור, ממריצים ומרככים. תכונותיו המשייות יעדנו את עורך ויותירו אותו רך במיוחד, חלק ומוגן.
 • Cleansing Milk – חלב פנים
  לאחר יום עבודה קשה, אין משהו מרגיע ונעים יותר מטיהור העור בחלב ניקוי קרמי נפלא זה. תוכלי ממש לחוש איך עורך מתחיל שוב לנשום. מבוסס על פורמולה לפינוק העור, שפותחה על מנת להסיר מעורך בעדינות וביעילות כל שריד של לכלוך וזיהום ובו בזמן להעשיר אותו בקומפלקס הטבעי של ארג’ירליןÒ ונקטפורÒ – שנוצר כדי לסייע להגן על עורך מפני גורמים סביבתיים קשים. מכיל ויטמין E המופק מנבט החיטה, המצטיין בתכונות חיוניות לשמירה על עור. אופן השימוש: עסי על הפנים והצוואר בתנועות עדינות. השלימי את הניקוי במי פנים תחליביים ביו אקטיב קר.
 • Nourishing Beauty Mask – מסכת הזנה ויופיNourishing Beauty Mask - מסכת הזנה ויופי
  המריצי את עורך ע"י שימוש במסכה עשירה זו המצטיינת במרקם קליל ומבוססת על פורמולה לייפוי העור. המסכה פותחה כדי לשפר באופן בולט את מראה פנייך, להפחית קמטים וקמטוטים ולהעניק לעורך מראה זוהר יותר ורעננות מיידית.
  התוצאות המדהימות הן תוצאה של תערובת ייחודית המורכבת משמן מנגו, אבוקדו ותימין.
  המסכה מעדנת את העור, מחדירה אליו שפע לחות, מזינה ומרגיעה. אידיאלית לבוקר שאחרי…
  אופן השימוש: לאחר ניקוי יסודי, הניחי שכבה נדיבה על פנייך, צווארך וסביב עינייך. השאירי למשך 7-10 דקות ולאחר מכן ספגי את עודפי המסכה. 
 • Essential Vitamin Capsules For Face & Neck – קפסולות ויטמינים לטיפול בפנים ובצוואר
  קפסולות טיפוליות חדשניות במהירותן, אשר נועדו להעניק לעורך איזון מושלם.
  הקפסולות משיבות לעורך גמישות, לחות, הזנה, הגנה וחיוניות. הקפסולות מפחיתות קמטים וקמטוטים ומשוות לעורך מראה חלק, עדין וזוהר יותר.
  הקפסולות מועשרות בויטמינים פעילים, חומצות שומן חיוניות, אומגה 3 וג’ינסנג לייצוב והמרצה.
  לשימוש יומי בלילה: פתחי את ראש הקפסולה ע"י סיבוב, עסי את תכולתה באופן אחיד על עור נקי בתנועות סיבוביות.

סדרת מוצרי Bio Active Care טיפולי אנטי אייג’ינג, היא סדרה נוספת מבית מותג הטיפוח מינרל קר (Mineral Care) מוצרי טיפוח ים המלח.עמוד זה נצפה: 983 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור