חיפוש באינדקס עסקים

Benetton מחפשת את הפנים החדשות לקמפיין

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 ספטמבר 2011

לרגל כניסתה של בנטון לישראל מחפשת הנהלת בנטון הבינלאומית נציג ישראלי שישתתף בקמפיין העולמי, כאשר עליו או עליה להיות בעל מראה ייחודי ואישיות מעניינת. הנציג שיבחר ישתתף  בקמפיין  ביחד עם נציגי שאר הארצות לצד דוגמנים מקצועיים של החברה
 
חברת Benetton מחפשת את הפנים החדשות לקמפיין הבא ב- 10 מדינות וביניהן ישראל!!


 
בנטון העולמית, הידועה במהפכה שיצרה בעולם הפרסום בזכות הקמפיינים הצבעוניים המשלבים בין תרבויות, צבעים, עמים ודתות מתחילה בליהוק ויצירת קמפיין 2012-2013.
בקמפיין החדש ישתתפו דוגמנים מקצועיים לצד נציגים שיבחרו ממדינות אירופה, אסיה ודרום אמריקה.
 
לרגל כניסתה של בנטון לישראל מחפשת הנהלת בנטון הבינלאומית נציג ישראלי שישתתף בקמפיין העולמי, כאשר עליו או עליה להיות בעל מראה ייחודי ואישיות מעניינת. הנציג שיבחר ישתתף בקמפיין ביחד עם נציגי שאר הארצות לצד דוגמנים מקצועיים של החברה.

איתור הנציגים המקומיים יעשה דרך עמוד הפייסבוק של  בנטון בישראל  ובאתר העולמי: שם ניתן יהיה למצוא פרטים על יום הצילומים שיערך ביום חמישי ה- 22.9 בחנות בדיזנגוף סנטר,  וימשך בין השעות 09:00 עד 18:00 כשהחברה מאפשרת למצטלמים להיעזר בשירותי צלם, סטיילינג ואיפור.

לפני כחודש פתחו הזכיינים דובי שניידמן וערן ויזר את סניף בנטון הראשון בדיזנגוף סנטר. החנות בת"א היא הראשונה ברשת המתוכננת להתפרש על פני 15 חנויות ברחבי הארץ. בנטון מציגה קולקציות לנשים, גברים וילדים,  החנות משתרעת על שטח של כ- 350מ"ר ונושאת אופי הדומה לחנויות בנטון  באירופה.עמוד זה נצפה: 303 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור