חיפוש באינדקס עסקים

babiators מותג העל של ילדי הסלב מגיע לישראל!

פורסם מאת: בתאריך: 2 אוגוסט 2015

 Babiators"", מותג העל של ילדי הסלבס בעולם, מגיע לראשונה לישראל. שרה ג’סיקה פרקר, קורטני קרדשיאן וניל פטריק האריס כבר ציידו את ילדיהם ותוכניות האירוח בארצות הברית, כולל אלן דג’נרס, לא מפסיקים לשבח!

המותג מתמחה באביזרים בטוחים, עמידים ואופנתיים לתינוקות ולילדים. משקפי השמש מיועדים לספק עתיד בטוח לדור הבא באמצעות שלושה אפיקים: עדשות המגנות על עיני הילדים מקרינה מסוכנת, פלסטיק נקי מרעלים וביטוח מוצרים הודות לאחריות הייחודית "איבדת-קיבלת".

קולקציית משקפי השמש מורכבת משלוש קטגוריות:

– משקפי הטייסים הייחודיים – במידות ג’וניור (6 חודשים עד גיל 3) וקלאסי (גילאי3-7)

– משקפי ה"פולארויד" המפחיתים סינוור ממקורות שונים ומחדדים את הצבעים. המשקפיים מגיעים עם נרתיק ענן אופנתי ובמידות ג’וניור (6 חודשים עד גיל 3) וקלאסי (גילאי3-7)

–  איסס (Aces) הדגם המגניב לגילאי 7-14

כל זוג משקפי שמש של בייביאטורס חוסם 100% מקרני UVA ו-UVB ושומר את עיני ילדיכם בריאות ובטוחות. עדשות הפרימיום חסינות בפני ניפוץ או פגיעה אחרת ועמידות גם בפני ההרפתקאות הקיצוניות ביותר. המשקפיים זמינים במגוון צבעים מטריפים.

לראשונה בישראל! משקפי בייביאיטורס מגיעים עם אחריות מלאה למקרה של אובדן או נזק!

המוצרים של "בייביאטורס" תוכננו להיות עמידים במיוחד וללוות את הילד שלכם בכל הרפתקה. ובכל זאת, בחיים יש הפתעות, ולכן החברה מתחייבת לספק משקפיים חלופיים במקרה של אובדן או נזק שנגרם תוך שנה מיום הרכישה. בחינם! (מותנה בהרשמה באתר תוך 30 יום מהקנייה).

 בייביאטורס, כל יום הוא הרפתקה.

בייביאטורסעמוד זה נצפה: 299 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור