חיפוש באינדקס עסקים

AZZARO DECIBEL – אזארו דציבל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 אוגוסט 2011

AZZARO DECIBEL - אזארו דציבלהבושם החדש והגברי מבית AzzaroDecibel, מעיר את האליל הרדום החבוי בכל גבר. זהו גבר בעל רוח מרדנית וביטחון עצמי ויהירות, שחי את הקהל. עזות המצח שלו מפתה, ודרכיו הפרובוקטיביות נוטפות סקס אפיל. יש לו את הכריזמה לשגע קהל עצום וקסם הרסני של מנגינה סוחפת. החלום שלו לזנק מהבמה, כשהוא זוכה לתרועות מעריציו באווירה חשמלית, כדי לשמוע אך ורק תו אולטימטיבי אחד, של שקט.

Decibel, קיבל את הסמל dB ומבטא את העוצמה האקוסטית של כוחו של הצליל. השם מעלה סנסציה חזקה של מוזיקה עם הבטחה לריגושים ואווירה עם פיתוי. הוא מעורר ויברציות עוצמתיות של צלילים מלאים בתשוקה, עם רעד של גיטרה ואדרנלין של הופעה חיה. זוהי הזמנה לתחושות עוצמתיות, והבטחה לריגושים באווירה מחשמלת.

הפנים החדשות של הבושם הוא לא אחר מאשר זמר הרוק הפופולארי Julian-Casablancas (ג’וליאן קזבלנקס), סולן להקת ה-STORKES. צעיר, מפתה וחצוף, אי אפשר לעמוד בפני דרכיו הפרובוקטיביות הגורמות לסערת רגשות, כמו מנגינה חסרת מעצורים. לדבריו: "הכל מתחיל עם המוסיקה".

עיצוב הבקבוק – בסיס הבושם הינו גלילי ועשוי מזכוכית שחורה. מעליו מורכבת כיפת המיקרופון המפורסמת, העשויה יריעת מתכת מחוררת, בגוון אלגנטי של אפור קר. במחווה רדיקלית ומודרנית להכעיס, ניתן ללחוץ בכל מקום בפקק כדי לשחרר את הניחוח. עם אצבע גברית אחת של גיטריסט, התנועה בלתי ניתנת לעצירה. זהותו של הבושם חקוקה באלגנטיות על טבעת הכסף אשר מקיפה את כיפת המיקרופון, עם הסמל dB מלפנים, ומאחור השם Decibel.

ניחוח הבושם – כשהוא נאמן למורשת בשמי Azzaro, המורכבים ממיטב החומרים המשובחים, ניחוח הבושם מחשמל ווירטואוזי. האנרגיה שלו מדבקת והקצב שלו אגדי. זהו ניחוח אלדהידי עוצמתי, כמעין התקפה תוססת בבושם אוריינטלי עם בסיס סקסי. בתו הראש, הסאונד מוגבר מיד – רטט מופלא ומחשמל המועצם אף יותר על ידי חריפותה של המנדרינה האיטלקית הירוקה. הניחוח הופך אפל יותר – הוא נסחף לתוך הערפילים המסתוריים והממכרים של הליקוריץ אשר מעניק נגיעה חמה, בשילוב הניחוח המעט אבקתי והייחודי של הסיגלית, המעומעם על ידי קטורת מכשפת. הלילה יורד והאורות כבים – כביטויו העוצמתי של זיכרון שובה הלב, וטיבר מהאיטי מגיע לבמה ומכשף בקסמיו החושניים, הגבריים והאפלוליים. פולי הטונקה וונילה מצטרפים ויוצרים את השלישיה האולטימטיבית: מתוחכמים, תוססים וטעימים.

מחיר השקה לצרכן: 150 ש"ח ל-100 מ"ל א.ד.ט.
להשיג ברשתות השיווק סופרפארם, משביר לצרכן, אפריל  ובפרפומריות מובחרות.

AZZARO DECIBEL - אזארו דציבל
AZZARO DECIBEL – אזארו דציבלעמוד זה נצפה: 301 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור