חיפוש באינדקס עסקים

AYA AZRIELANTמציגה – קולקציית קלאסיק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 יולי 2011

לכבוד פתיחת חנות הדגל הראשונה בעולם, איה עזריאלנט גאה להציג את מגוון הקולקציות המזוהות עם המותג הידוע שלה. בתמונה – תכשיטי "קלאסיק" מכסף טהור עם שילוב אבני סברובסקי, מתוך הקולקציה הקלאסית של איה שתורגמה מקולקציית הזהב היוקרתית– קלאסיקה ואיכות במחירים נגישים לאחרונה פתחה איה עזריאלנט, מעצבת התכשיטים הבינלאומית, לאחר שנים של חיים ועשיה בארה"ב, את חנות הדגל הראשונה בעולם בקניון G צמרת הממוקם במתחם מגדלי   YOOבתל אביב. החנות כוללת מגוון קולקציות מרשימות הן בזהב והן בכסף אופנתי. בין הקולקציות המיוחדות ניתן לראות תכשיטים מפוסלים ומרשימים, תכשיטים המשובצים בכדורי קריסטל בוהקים, תכשיטים עם אבני חן ותכשיטים קלאסיים. כל תכשיטיה של איה מאופיינים בשילוב כוכב הים ובטקסטורה הכדורית המייחדים את המותג ומזוהים עם איה.

בתמונה נראים שרשרת, טבעת ועגילים מתוך קולקציית "קלאסיק", עשויים מכסף טהור בשילוב אבני סברובסקי, במחירים הנעים בין 672 ל-1044 ₪.

קולקציית "קלאסיק", כשמה כן היא! הקולקציה הקלאסית מבית המותג  שתורגמה מתוך קולקציית הזהב היוקרתית על מנת שתהיה נגישה לכל כיס. הקולקצייה מורכבת ממגוון שרשראות, צמידים, טבעות ועגילים עשויים כסף טהור ומאופיינת בשילוב כוכבי הים האופייניים למותג, ואבני סברובסקי או פנינים, בשלל צבעים. הקולקציה מתאימה ללבוש ערב, בעלת נוכחות חזקה ומקפיצה כל הופעה קדימה. החנות של איה עזריאלנט, בולטת בעיצוב לבן נקי ובוהק, והיא חנות המותג הראשונה בעולם. באמצעות מכירה ישירה מהיצרנית לצרכנית הסופית איה עזריאלנט מבקשת להביא את הליין הרחב של מוצריה לכל ישראלית. איה שידעה לקשט מלכות רוצה להפוך כל אישה, שיודעת להעריך חדשנות ותחכום, למלכה בתחושתה. התכשיטים שלה, ממש כמו כוכב הים שמזוהה איתם, מעוררים קסם ופליאה לצד רצון לשלוח זרועות, לשלב וליצור – להפוך עגילים לצמידים ולשנות עיצובים בהתאם ללבוש ואפילו למצב הרוח.

 
להשיג בחנות החדשה בקניון G צמרת רח’ ניסים אלוני 10 תל אביב, 03-7167600  

 עמוד זה נצפה: 364 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור