חיפוש באינדקס עסקים

Age Defense Moisturizer של קליניק

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 ינואר 2009

מחקר שנערך לאחרונה ע"י מעבדות קליניק מאשר כעת כי לחץ פנימי גורם להזדקנות העור בדומה לגורמי לחץ חיצוניים כגון השמש וזיהום האוויר. כולנו חווים לחץ נפשי ברמה זו או אחרת, ומזה זמן רב ידוע כי לחץ עלול להשפיע על המערכת החיסונית של העור ולהפר את תפקוד המחסום שלו.
המדענים של קליניק גילו כעת כיצד לסייע בהתנגדות להשפעות השליליות הנראות לעין של הלחץ הנפשי ע"י תמיכה ברמה החיסונית של העור. במונחים פשוטים: לחץ גורם להזדקנות העור ובנוסף העור נראה עייף וחסר חיים. אם זה אכן המצב, אל תילחצי! קליניק יכולה לסייע בהגנה ובתיקון העור מפני סימני הזדקנות מוקדמים הנראים לעין.
אנו מציגים את Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer החדש, קרם הלחות היומי המתקדם ביותר של קליניק למניעת הזדקנות.
בתוספת יתרונות מיוחדים, נוסחה מודרנית זו מציעה טכנולוגיה חדשה שנועדה:
• לטפל בהשפעות מזיקות נראות לעין על העור הן של גורמים תוקפים חיצוניים כגון השמש וזיהום האוויר והן של גורמים תוקפים פנימיים כגון לחץ נפשי ורגשי יום-יומי
• להגן מפני השפעותיה המזיקות של השמש הגורמות להזדקנות בעזרת נוסחה משודרגת להגנה מקרני UVA ו UVB
• לחזק את תפקוד המחסום של העור, אשר מהווה רכיב מפתח במניעת נזקים
• לסייע בהגברת חסינות העור נגד סימני הזדקנות נראים לעין
• לסייע בשמירה על הקולגן והאלסטין הטבעיים
כמו כן, כשאדם חווה לחץ נפשי או רגשי, הדבר עלול לפגוע בהגנות החיסוניות של העור. קליניק הוסיפה ל Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer תמצית אצות אדומות מיקרוסקופיות, תמצית פטנט מן הים ה"מנטרלת לחץ", שעוזרת לעור לנטרל תגובות אשר מופיעות על פני השטח כקמטים, קמטוטים וגוון עור לא אחיד. אצות אדומות מיקרוסקופיות נמצאות מול חופי ישראל, בים התיכון, ונאספות כדי להפיק מהן תמצית טהורה. ברכיב מפתח זה מעולם לא נעשה שימוש למטרה זו בעבר.
על Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer:
Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer של קליניק הוא קרם הלחות היומי  המתקדם ביותר של קליניק למניעת הזדקנות עם SPF 25. מוצר עדכני זה מציע כעת טכנולוגיה חדשה שנועדה להגנה על העור מפני השפעות הלחץ הנפשי והרגשי. בנוסף לכך, נוסחה מתקדמת להגנה מפני השמש ונוגדי חמצון, מסייעים בהגנה מפני גורמים תוקפים חיצוניים כגון השמש וזיהום האוויר. כדי להילחם בסימני ההזדקנות הנראים לעין, נכללו בתכשיר רכיבים מיוחדים לשיפור וחיזוק תפקוד המחסום של העור. יתרונות משופרים אלו נוספים לנוסחה הקיימת של Superdefense הידועה בעולם כולו, שכבר עתה מובילה בהגנה על התפקוד החיסוני של העור נגד סימני ההזדקנות הנראים לעין.
הפרטים הקטנים:
גורמי לחץ חיצוניים ובהם קרינת UV וזיהום אוויר, ידועים מזה זמן רב כמזיקים לתפקוד החיסוני של עורנו ומדרדרים אותו. תודות למחקר שנערך לאחרונה ע"י המדענים של קליניק, ביכולתנו לאשר כעת כי גורמים תוקפים פנימיים כגון לחץ נפשי או רגשי יכולים אף הם לפגוע בהגנות הטבעיות של העור. כשגופך נתון תחת לחץ, הוא משחרר הורמונים ובהם אדרנלין וקורטיזול. הורמוני לחץ אלו עלולים לגרום לגירוי ולאובדן התפקוד החיסוני של העור והשפעות הדבר דומות מאוד למה שמתרחש במהלך תהליך ההזדקנות הטבעי.
הטכנולוגיה של קליניק ב Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer נועדה לטפל בהשפעות נראות לעין הן של תוקפים חיצוניים (זיהום אוויר, אור השמש, עשן) והן של תוקפים פנימיים (לחץ נפשי ורגשי). רכיב מפתח במניעת נזק לעור הקשור ללחץ, הוא שמירה על תפקוד מחסום אופטימלי של העור. לחץ פנימי עלול לגרום לגירוי, שבתורו עלול להחליש את תפקוד המחסום. כדי לפעול נגד תהליך זה, מספק Superdefense שלוש רמות של הגנה מפני לחץ, הכוללות רכיבים מרגיעים בעלי עוצמה, הגנת מחסום וטכנולוגיית IPF.
על הרכיבים החדשים:
תמצית אצות מיקרוסקופיות אדומות פועלת נגד השפעותיהם השליליות של הורמוני הלחץ. רכיב טבעי זה נאסף מול חופי ישראל, בים התיכון, ומופק מאצות אדומות מיקרוסקופיות בצורה טהורה ומרוכזת.
תמצית אזנית מצויה (Padina Pavonica) מסייעת בשיפור כמות הסידן הטבעי שהעור מסוגל לספוג. הדבר גורם למחסום חזק יותר, בעל יכולת טובה יותר להתנגד ללחצים חיצוניים, ומסייע במניעת סימני ההזדקנות הראשונים.
בעזרת שילוב של אוקטיסלט ואוובנזון, עוזר כעת Superdefense לספק גישת ספקטרום מלא להגנה מפני קרינת  UVA/UVB ברמת SPF 25 עם יחס UVB/UVA של 3:1. כל רכיבי ההגנה מפני השמש מרחפים בתוך מטריצה הצפה על פני העור. מטריצה זו מפחיתה כל סיכוי לרגישות.
על גורמי הגנה קיימים:
"טכנולוגיית איתות לתיקון העור" בעלת פטנט, מספקת לעור חומצת נתרן ריבונוקלאית (חלקיקי RNA), אשר מעודדת ומפעילה את תהליך התיקון הטבעי של העור כדי "לנקות" את הנזק. מיקרוקוקוס ליסאט, אנזים תיקון המופק משמרים, שנמצא כי הוא עוזר לשמור על תפקוד התיקון הטבעי של העור. ציפורן החתול מגיע מן האמזונס, וזוהי תמצית צמח בעלת מאפיינים נוגדי חמצון ונוגדי גירוי.
נוגדי החמצון החזקים, הויטמינים C ו E, הוכחו כיעילים ביותר בנטרול נזק הרדיקלים החופשיים בשימוש מקומי. בנוסף לכך, קומפלקס נוגדי חמצון עטופים בקרום הכולל חומצה פרולית ותמצית רוזמרין, נועד להביא למקסימום את ההגנה מפני רדיקלים חופשיים בעזרת מערכת אספקה שנועדה למטרה זו.
חומצה לינולאית, חמאת Astrocaryum Murumuru וכולסטרול עוזרים לשמור על שלמות מבנה המחסום של העור. בשימוש רציף, נעשה העור חזק יותר ובעל יכולת טובה יותר להתנגד ללחץ חיצוני ולסימנים הראשונים הנראים לעין של נזקי עור.
הגורמים המרגיעים, קפאין, סוכרוז ותמצית Sea Whip (המופקת מאצת אלמוג רכה) פועלים להרגעת הגירוי אשר עלול להוביל בסופו של דבר לנזק לעור.
מאחורי הקלעים:
פיטוספינגוזין מסייע בשיקום תפקוד המחסום הטבעי של העור כדי לשמור על מאזן לחות אופטימלי.
טרהלוז עוזר לחדש את האיזון והלחות בעור.
נתרן היאלורונט וגליצרין הם מרככים בעלי עוצמה, אשר מושכים וקושרים לחות אל פני העור היבש, לנוחות מיידית.
דימתיקון תורם למריחה קלה ולהרגשה חלקה.
כיצד מומלץ להשתמש:
יש להשתמש מדי בוקר לאחר שיטת "3 השלבים" של קליניק לטיפוח העור.
Superdefense SPF25 Age Defense Moisturizer קיים בשלוש נוסחאות המתאימות לסוגי עור שונים.
הנוסחה לעור יבש מאוד עד יבש היא קרם עשיר הנספג בעור מייד, לנוחות מיידית בשימוש מוגן. הנוסחה לעור יבש / מעורב היא קרם עדין הנספג יפה ומותיר את העור לח ומוגן.
הנוסחה לעור שמן מעורב עד שמן היא קרם קליל המציע לחות מרעננת ותחושה קלילה ונוחה.
נבדק לאלרגיה. נטול בושם ב 100%.

Age Defense Moisturizer של קליניקעמוד זה נצפה: 342 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור