חיפוש באינדקס עסקים

AC spot treatment – מטפלים באקנה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 יולי 2011

AC spot treatment - מטפלים באקנהחום יולי אוגוסט לא רק מעלה את מפלס ההורמונים, הגלים והשיזוף בקרב צעירים רבים, אלא מעלה גם את מפלס התפתחויות נזקי העור השונים. החשיפה לשמש, החום, הזיעה והלחות, זלילת המתוקים והג’אנק פוד – כול אלו משפיעים על העור וגורמים לנזקים ופצעונים. בעלי עור שומני סובלים בקיץ, הרבה יותר מכולנו הנאנקים תחת החום הכבד.

ההזעה הבלתי פוסקת בקיץ, עלולה להחמיר את הפצעים, מפני שהיא סותמת את נקבוביות העור, גורמת לזיהום בעור וכתוצאה מכך להתפרצות של אקנה.

חברת קאמדיס המפתחת מוצרי טיפוח דרמטולוגים מבוססי מחקר לטיפול בבעיות עור, מציעה את תכשיר
AC-Medis-SPOT-TREATMENT – המיועד לטיפול נקודתי בפגמי עור ובפצעונים הנובעים מעור שמן, תוך הפחתת אדמומיות וייבוש אזורי הפצעונים.

התכשיר מבוסס על תמציות צמחים וביניהן: כריזנטמום, סקוטלריה, פורטולקה ורובארב. מיצוי הצמחים נעשה בטכנולוגיה מיוחדת, היוצרת מיצויים מרוכזים מאוד בעלי פעילות ביולוגית גבוהה במיוחד. תמציות אלו בעלות פעילות אנטי-דלקתית חזקה, יעילות בויסות הפרשת בלוטות החלב, פעילות כנגד חיידק האקנה (p. acnes) ומסייעות בריפוי פצעים. עיקרון הטיפול הוא טיהור חום ורעילות, ייבוש לחות והנעת הדם.

הוראות שימוש: יש למרוח את נקודתית על אזורי העור הבעייתיים. במשך היום, יש להשתמש בתכשיר מתחת לקרם ההגנה.

מחיר: 79.90 ש"ח. תכולה: 30 מ"ל. להשיג ברשתות הניו פארם, עדן טבע מרקט, בתי המרקחת של קופת חולים מכבי, בתי המרקחת של קופת חולים מאוחדת, בתי המרקחת של שופרסל וכן בתי טבע ובתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ.

 

 

 עמוד זה נצפה: 459 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור