חיפוש באינדקס עסקים

8 מתוך 10 נשים לובשות חזייה שלא מתאימה להן!

פורסם מאת: בתאריך: 5 דצמבר 2011

אחת הבעיות שנעלמות מעיני הנשים היא שהן קונות חזיות שלא מתאימות להן, בד"כ חזיות קטנות מדי, כדי לשמור על החזה "יציב"  מתוך 10 נשים לובשות חזייה שלא מתאימה להן! בפעולות היומיום. בשנים האחרונות אופרה ווינפרי העלתה את הסוגיה ואף חשפה נתון מדאיג: 8 מתוך 10 נשים לובשות חזייה שלא מתאימה להן! לפי האגודה לכירופרקטיקה בבריטניה, הסכנות הבריאותיות הטמונות בכך הן: כאבי גב, רגישות בחזה, יציבות לקויה ואף קשיי נשימה.
הבעיה הזו היוותה זרז למהפכה נשית בתקופה האחרונה בכל העולם, שהובילה מגמה צרכנית חדשה, חזיות תומכות. חזייה תומכת היא פריט חובה בארון של כל אישה, לא רק אצל ספורטאיות גם אצל צעירות, מבוגרות, נשים בהריון, נשים מניקות, חיילות… ובעצם, לכל אישה.
כחלק מהתעוררות הנושא בארה"ב, חברת CW-X שעשתה עליה לא מכבר מציגה קולקציה חדשה של חזיות: SUPPORT BRAS. הקולקציה מתהדרת ב-7 דגמים שונים של חזיות תומכות ב-3 צבעים שונים, וחשוב מכך בכל המידות! מדובר בחזיות הראשונות בעולם המשלבות תמיכה מקסימאלית תוך התאמה אישית ונוחות עבור מידות גדולות. עבור אלו מאיתנו שהתברכו בחזה גדול, לא אחת בבואנו לרכוש חזייה מתאימה למעשה אנחנו
פותחות במסע. קולקציית SUPPORT BRAS מתמחה בייצור חזיות אשר משלבות פטנט רשום ייחודי של החברה, המעניק תמיכה נפרדת לכל שד, והכי חשוב בכל גודל שהוא.
מדובר במערכת רצועות פנימית המשולבת בחזייה שמפעילה לחץ מדויק ומתון אשר מייצב את המפרקים ומגביר את איזון השרירים, דבר שבסופו של דבר מגביר את האנרגיה ומצמצם את התשישות.
בכל קאפ קיימות 5 נקודות בהן משולבות הרצועות שמפזרות את הלחץ והתמיכה ומפחיתות את תנועת החזה ב-60% (חזייה רגילה, לצורך העניין, מסוגלת להפחית את התנועה ב-35% בלבד). כמו כן, בחזיות החדשות יש 2 שכבות תמיכה המספקות את החופש ליהנות מדרגות שונות של תנועה.
CW-X אף מציעה פיתרון לקיץ הישראלי: הדגמים Ventilator Mesh ו-Ventilator Support עשויים מבד נושם ואוורירי ומנדף זיעה, שיסייע לכל אישה לעבור את חודשי הקיץ הדביקים בשלום.

 מתוך 10 נשים לובשות חזייה שלא מתאימה להן!עמוד זה נצפה: 318 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור