חיפוש באינדקס עסקים

8 גוונים חדשים של צבעי שיער ביתיים לקיץ 2020

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 מאי 2020

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז משיק לקיץ 2020 את הסדרה החדשה של צבעי השיער  אקסלנס קרם, עם 8 גוונים חדשים ומעשיר את ערכת הצביעה הביתית הנמכרת ביותר בישראל בתכשירים נוספים, לחוויית צביעה נוחה, פשוטה ומדויקת יותר.

ערכת צבע השיער הביתית אקסלנס, מבית לוריאל פריז, היא הערכה הנמכרת ביותר בישראל*, מעניקה טיפוח משולש – טיפוח הצבע, הקרקפת, והשיער שלך, בעזרת 3 הרכיבים שבערכת הצביעה:  קרם צבע מגן – המועשר בפרו-קרטין, לצבע שיער עמיד לאורך זמן,   מסכת הזנה למראה שיער מבריק, רך וחיוני  וחדש! שמפו מטפח עם pH עדין מנקה בעדינות את השיער והקרקפת, לתחושת נוחות ורכות.

צבעי השיער מסדרת אקסלנס מעניקים עד 100% כיסוי לשיער לבן ומועשרים בפרו-קרטין, המסייע בחידוש השיער ומפיח חיים בצבע שלו. התוצאה: צבע השיער נראה מלא ברק, בריא ורך כמו משי . הצבע עשיר ואחיד ומעניק כיסוי אופטימאלי של שיער לבן ללא מאמץ!

אקסלנס קרם – תכולת הערכה: מיכל פיזור המכיל קרם מפתח 72 מ"ל (6% או 9% בהתאם לגוון), שפורפרת צבע בקרם המגן על השיער 48 מ"ל, שמפו מטפח עם PH המנקה בעדינות את השיער, מסכה המגנה על השיער לאחר הצביעה 44 מ"ל, הוראות שימוש מפורטות בעברית, זוג כפפות מקצועיות ומסרק ייחודי המורכב על מיכל הפיזור של הקרם המפתח: שימוש נוח וידידותי למשתמש. פיזור קל יותר של הצבע. הצבע מגיע לכל שערה ושערה בדיוק מושלם. הצביעה אחידה מהשורש ועד הקצוות. (*רק באקסלנס קרם)

באופן כזה מובטח כיסוי אופטימאלי (עד 100%) של השיער הלבן  וטיפוח משולש לשיער.

התוצאה: צבע עשיר, עוצמתי ושיקי כמו האייקוניות הגדולות של הוליווד. אקסלנס קרם – 8 גוונים אייקונים

 עמוד זה נצפה: 724 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור