חיפוש באינדקס עסקים

58 Avenue MONTAIGNE בניחוחות חדשים

פורסם מאת: בתאריך: 26 אוגוסט 2013

בלַיין 58 Avenue MONTAIGNE חושף בית האפנה שני ניחוחות חדשים בעלי חתימה אורבאנית בת זמננו שאי אפשר לטעות בה, בשמים המגלמים בגאונות את הסגנון והשיק הצרפתי הבלתי ניתן לחיקוי.

בית האופנה חוגג את המקום הראוי לו בעולם הקוטור הפריזאי, ומכאן השם שנבחר לבשמים האלה, 58 Avenue MONTAIGNE – הכתובת של חנות הדגל המיתולוגית של S.T. Dupont שמציין את שנת ה – 140 של בית האופנה הצרפתי, ואת ההערצה לבירת האופנה העולמית- פריז.

העיצוב
הבקבוק של 58 Avenue MONTAIGNE מלוטש בעדינות ומיוצר בחוש מפליא ומדויק לפרטים, כראוי לבית האפנה S.T. Dupont. הוא מגלם ארכיטקטורה מודרנית ואת הסטייל האופנתי האלמותי של עיר האורות.
כאבן-חן זעירה –  גוף הבקבוק, ירוק מזכוכית טהורה נוצצת ומבהיקה, בעל פקק זהוב לנשים ופקק אפור-כסוף לגברים כשהאות D חרוטה בצדו העליון. תכשיט זה, התגלמות של מודרניות אורבאנית קוסמופוליטית, משלהב את הדמיון בתמונות מליבה של פריז ומוביל היישר אל היהלום שבכתר האפנה בבירת צרפת: שדרות 58 Avenue MONTAIGNE .
הקופסאות מתהדרות בצבעי הבקבוק ומשקפות את האלגנטיות שלו: פלדה אפורה עבור הגבר, רמיזות של זהב עבור האישה; ומשדרות אסרטיביות ישירה ומהממת.
58 Avenue MONTAIGNE בניחוחות חדשים
58 Avenue MONTAIGNE לגבר-
שיקוי מודרני אל-זמני בעל רעננות אקסטאטית, תמצית של גבריות אורבאנית מזוקקת, עצית וארומאטית בניחוח הענבר.
הניחוח מתחיל בהפתעה נעימה: תווים עליונים של פרות הדר, שילוב תוסס של תפוז בֶּרְגָמוֹט, קלמנטינה ואשכולית, עם התפרצות מפולפלת של קַרדָמוֹן. התווים המרכזיים הארומאטיים משתעשעים בקלסיציזם אלגנטי והם תערובת של  אזוב תרבותי עם מרווה ופלפל. זוהי שלישייה שכאשר היא נוגעת בעור היא חושפת ניגודיות משכרת בין רעננות מלהיבה וחמימות מכשפת. התווים הבסיסיים הם כינוס חגיגי של האצילים שבעצים: וֶטִיוֶר, עצי קשמיר ואַלְגֹּם. הם משולבים עם ענבר אפור, משאירים אחריהם שובל כריזמטי ועוטפים את העור בחושניות חריפה. ניחוח עצי משולב בריח ענבר אפור שהוא התגלמות שאין למעלה ממנה של עצמה טהורה בת זמננו.
58 Avenue MONTAIGNE בניחוחות חדשים
58 Avenue MONTAIGNE לאישה-
ניחוח פירותיי, פרחוני, מודרני, תוסס וזוהר – מניפסט אמיתי של נשיות!
כשמורחים אותו בשקע הצוואר תוויו העליונים מפיחים הרמונית ריח מלאות חיים ובהן אקורדים של פטל עם חריפות של אתרוג וענבי שועל. זוהי התחלה נפיצה החושפת את התווים המרכזיים העדינים: זר פרחים אלגנטי ובו פרחי יסמין, רקפת וסיגליות. התווים הבסיסיים הם עשירים ומנוגדים, שילוב של ההרמוניה החושנית של פַּנָקוֹטַת פירות אדומים עם מושק ופצ’ולי.
 עמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור