חיפוש באינדקס עסקים

36-56, פשוט אופנה – אופנה בכל המידות

פורסם מאת: בתאריך: 14 ינואר 2013

פשוט אופנה 35-56 - רוית אסף וגאלה רחמילביץ’אתמול (13.01.2013) התקיים קוקטייל השקת חנות של גאלה רחמילביץ’ "36-56, פשוט אופנה" בפופ אפ שופ בדיזינגוף סנטר.

לאירוע הגיעו סלבים רבים כמו דניאלה פיק, ליאת בלו, עופר דומינגז, חני נחמיאס, מירב מילר, רוית אסף ואינגריד פלדמן.

לסטייליסטית גאלה רחמילביץ’ נמאס ללכת לשופינג בלי החברות "כי אני שמנה והן רזות, אז כל אחת מאיתנו מתייבשת בחנות של השנייה", אז היא החליטה לפתוח POP UP SHOP שתעניק חוויית קנייה אחרת, ב-DC POP UP SHOP בדיזנגוף סנטר בתל אביב.

החנות כוללת פריטי אופנה בטווח מידות שלא קיים באף חנות בארץ 36-56, של מיטב המעצבים (מישראל ומחו"ל) במחירים הוגנים ונוחים לכל כיס.

עד 20.01.2013 יוענקו בחינם שירותי הייעוץ סטיילינג אישי על ידי הסטייליסטית גאלה רחמילביץ’, ופעמיים ביום יועברו בחינם הרצאות סטיילינג שונות (ההרצאות בהרשמה מראש בלבד).

"בזמן שרשתות האופנה למידות גדולות מתנערות מלקוחותיהן השמנות, ומעצבי האופנה המקומיים נלחמים להגיע לקהל הרחב, החלטתי להעניק חוויית קנייה אחרת. חוויית אופנה לכל אישה, בכל גיל ובכל מידה. כל אחת יכולה להגיע לחנות עם הבת או החברה, גם אם המידות שלהן שונות, ולמדוד ביחד. בנוסף גם לקוחות לא ישמעו אצלי ’יא זה ה-ו-ר-ס!’ אם הבגד לא יחמיא לגופן, שכן כל לקוחה מקבלת אותי ואת הידע שלי. אני האחראית לאורך כל ימי המכירה על ההתאמה המושלמת בין הבגד ללקוחה, בשילוב טיפים, עצות ורעיונות", מסבירה הסטייליסטית גאלה רחמילביץ’.

בחנות יוצגו בהרמוניה קולקציות שונות של מעצבים במידות 36-56 לצד תכשיטים ואף גרביונים עד מידה 50.

פשוט אופנה 35-56 - חני נחמיאס. צילום: בן יגבס.

פשוט אופנה 35-56 - אינגריד פלדמן. צילום: בן יגבס.

פשוט אופנה 35-56 - דניאלה פיק. צילום: בן יגבס.
פשוט אופנה 35-56 – דניאלה פיק. צילום: בן יגבס.עמוד זה נצפה: 154 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור