חיפוש באינדקס עסקים

11 שנות ללין

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 פברואר 2010

 

רשת ללין חגגה 11 שנות פעילות במסיבה ענקית ברידינג 3. במהלך המסיבה עלה הזמר משה פרץ להופיע על הבמה והרקיד את הקהל מעל לשעה. החוגגים המשיכו ורקדו עד השעות הקטנות של הלילה. למסיבה 11 שנות ללין - משה פרץ ופרזנטורית ללין יעל בר זוהר. צילום: רפי דלויה.הגיעה הפרזנטורית של רשת ללין יעל בר זוהר יחד עם בעלה גיא זוארץ, רגע לפני נסיעתם לפיליפינים.
בין הסלבריטאים שהגיעו למסיבה: טל מן, גיא לובלצ’יק, אדריאנו חאובל, שרון כידון, אביטל דיקר, סופי צדקה, מורן אייזנשטיין, איציק זוהר, אבי כהן,  דנה אשכנזי, אפרת אנזל, חיים צינוביץ’, ליאון שניידרובסקי, מעצבת האופנה גלית לוי, ליה גיל, מירית וקנין, ריקי שמש, אביגיל פרל, דיווה חתם גולדווסר.
ג’וליה לוי בוקן הגיעה לאירוע לזמן קצר וסיפרה כי ביום רביעי היא תצבע את שיערה לחום לסדרה חדשה שהיא הולכת לככב בה יחד עם יעל אבקסיס וליאור אשכנזי. ג’וליה שלא חובבת כל כך את הגוון החדש, הבטיחה כי תחזור לבלונד מיד בסיום הצילומים.
נעמה קסרי הגיעה עם בן זוגה החדש גל ארז (מהישרדות 2) וליה גיל הגיעו לאירוע ממש ביחד באותו זמן. כשנתבקשו להצטלם ליה, נעמה וגל, התעלם האחרון באלגנטיות מבקשת הצלמים ונכנס מהר פנימה. ליה גיל הגיעה למסיבת ללין למרות שיום לאחר מכן היא המריאה עם בעלה חופשה בניו יורק לכן היא עזבה את האירוע באמצע.
אפרת אנזל עמדה בתור לקחת שווארמה ואז נראה שהיא התחרטה ואמרה שהיא מנסה לשמור על הערכים (התזונתיים) ואז סיפרה שהיא חולה על שווארמה.
יעל בר זוהר סיפרה שבעוד שבועיים היא נוסעת ביחד עם בנה יהלי לבקר את הבעל והאבא גיא בפיליפינים שם הוא יצלם שתי עונות של הישרדות אבל קיטרה שגיא לא מקבל אפילו יום חופש אחד על הסט ולכן הם לא יהיו איתו רוב הזמן. הסיבה שהם נוסעים היא כיוון שהפעם מדובר בתקופה ארוכה מדי.

11 שנות ללין - דיווה ומירית. צילום: רפי דלויה.  11 שנות ללין - גלית לוי. צילום: רפי דלויה.

11 שנות ללין - אביטל דיקר. צילום: רפי דלויה.  11 שנות ללין - רוקסן. צילום: רפי דלויה.

  11 שנות ללין - ליה גיל. צילום: רפי דלויה.


11 שנות ללין - גל ארז ונעמה קסרי. צילום: רפי דלויה.
11 שנות ללין – גל ארז ונעמה קסרי. צילום: רפי דלויה.עמוד זה נצפה: 444 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור