חיפוש באינדקס עסקים

‏קולקציית תכשיטים ימית – פאולה לפידות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 8 אוגוסט 2011

‏קולקציית תכשיטים ימית - פאולה לפידותהטמפרטורות ממאנות לרדת, הלחות ממשיכה לעלות, העייפות כובשת ולנו נשאר לחפש את הדברים שיעזרו לנו לצנן את משב הרוח.

מעצבת התכשיטים והצורפת פאולה לפידות משיקה קולקציית תכשיטים ימית מרעננת לקיץ 2011 שעוזרת לנו להרגיש בים בכל שעות היממה. קולקציית הים מאופיינת בהטבעות מיוחדות עבודת יד של עוגני אוניית, הגאים של ספינות ומפרשים בציפוי זהב איכותי ויוקרתי ובמבחר גדול של טבעות חותם לזרת, שרשראות וצמידים. פאולה שואבת את השראתה לעיצובים מהטבע הפסטורלי של הצפון, בקיבוץ גזית שבעמק יזרעאל.

בסטודיו שלמרגלות הר תבור יוצרת פאולה תכשיטים קלאסיים בפרשנות עכשווית-ייחודית. השפה העיצובית מאופיינת בנגיעות וינטאג’, קווים רכים ונאיביים וחיבורים מפתיעים של טקסטורות, חומרים וסגנונות. התכשיטים מעוצבים בזהב ובכסף, עם שיבוץ של אבני חן.

קולקציית התכשיטים העשירה כוללת עגילים, טבעות, שרשראות, סיכות שיער, סיכות דש, קולקציה מיוחדת לכלות, תכשיטים לנערות ועוד. התכשיטים בעיצובה של פאולה לפידות מתאימים לאישה הנשית אך גם העצמתית והעדכנית ולכל אחת עם אהבה ליופי, לאסתטיקה ולייחודיות עם טעם של פעם.עמוד זה נצפה: 267 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור