חיפוש באינדקס עסקים

תצוגת אופנה של סלבריטאים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 אוקטובר 2009

אילנית לוי ואדריאנו חאובל. צילום: רפי דלויה.קבוצת בריל השיקה היום את קולקציות סתיו חורף 2009/2010 של רשת נעלי גלי ובגדי הילדים סולוג בתצוגת אופנה ייחודית של סלבריטאים ובני משפחותיהם שהתקיימה בבר לאונג’ החדש של אלון קסטיאל B32.
על המסלול צעדו:
אילנית לוי פרזנטורית רשת נעלי גלי, השחקן איתי תורג’מן (הכול דבש) ואחייניתו רוני, השחקן נירו לוי (רמזור) וילדיו עמליה ועומר, השחקנית לוסי דובינצ’יק ואחותה שני, המגישה נעמה קסרי ובנה רועי, השחקן העולה אדריאנו חאובל ואחיו התאומים ג’רמי וסמואל וצמד הרקדנים-ילדים מירן ופאולינה שהגיעו עם מורתם לריקוד: אנה ארונוב.
בנוסף ליוו את הסלבריטאים הדוגמניות המובילות: נטלי דדון, ג’ני טוקרב, מוריאל סגל, אלה משקאוצן, מעיין ברוך ודנה סררו. כל הצועדים פסעו על המסלול בנעלי ומגפי רשת גלי ואילו הילדים לבשו את קולקציית החורף האופנתית של בגדי סולוג.
ניר לוי (רמזור), הגיע לתצוגה באיחור מופתי מלווה בשני ילדיו עמליה ועומר. מפיקת התצוגה הכניסה אותו הישר לחדר ההלבשה כדי שיתלבש ואז קראו לו לצאת משם אך הוא לא הסכים בשום אופן כיוון שכל הדוגמניות התלבשו שם לתצוגה והוא לא רצה להחמיץ הזדמנות פז כזו. כאשר עלה ניר עם הילדים על המסלול השלושה עלו תוך כדי ריקוד אבל דווקא עמליה הקטנה לא שיתפה פעולה והתביישה. נירו לא אכזב והפגין אבהות למופת כשקרא אליה קריאות עידוד ומחמאות.
לתצוגת גלי שהתקיימה הבוקר הגיע השחקן איתי תורג’מן עם החברה החדשה – גילי. את גילי היפה בת ה-23 הכיר איתי בבר תל אביבי והשניים מאושרים ולא נפרדים אפילו לדקה (גם לא כשאיתי התלבש, התאפר ודגמן). על מסלול התצוגה צעד איתי עם אחייניתו המתוקה רוני בת ה-7 שהגיעה עם אמה, אחותו של איתי. על הדרך הכיר איתי לאחותו את החברה גילי- עכשיו נשאר לה רק להכיר את ההורים. היישר מהתצוגה טס איתי לצילומים של הסדרה בכיכובו שעולה בקרוב לעונה שנייה: הכול דבש.
אדריאנו חאובל בן ה-24 מסתמן כלהיט החם הבא עם הופעתו בסדרת הלהיט האלופה היפיוף בן ה-24 מיבנה הגיע לצעוד על המסלול יחד עם אחיו התאומים בני ה-13 ג’רמי וסמואל. אדריאנו שמשחק בתוכנית האלופה כדורגלן ספרדי שסיפר שאביו (ממוצא ארגנטינאי) ואימו (ממוצא רומני) הכירו במשחק כדורגל. אדריאנו מתחיל ללמוד משחק אצל ניב רז ובינתיים עובד על הקריירה באודישנים ועל מסלולי הדוגמנות.

איתי תורג’מן והאחיינית רוני. צילום: רפי דלויה.  אילנית לוי ודור ההמשך ליאם. צילום: רפי דלויה.
איתי תורג’מן והאחיינית רוני.                                                          אילנית לוי ודור ההמשך ליאם.
צילום: רפי דלויה.עמוד זה נצפה: 415 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור