חיפוש באינדקס עסקים

תערוכת שיער בינלאומית – פולין

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 אוקטובר 2008

ממשלת פולין והאיגוד הפולני לעיצוב שיער POIFRYZ אירחו בעיר פוזנן את התערוכה הבינלאומית לעיצוב שיער,איציק כרסנטי מחיפה ופסל ההוקרה של ממשלת פולין - תערוכת שיער בינלאומית פולין. שכללה מופעי שיער של מעצבים מהשורה הראשונה, כיתות מאסטר קלאס, תחרויות עיצוב שיער ומופעים מרתקים ע"י מעצבי שיער בינלאומיים ידועים.

נשיא הארגון הישראלי (האינטרקוופר), אסף קוסטין, הזמין את מעצב השיער והמאפר איציק כרסנטי מחיפה להעביר מאסטר קלאס בנושא הטרנדים החמים לקיץ 2009 בתחום עיצוב השיער ותסרוקות הערב.

איציק כרסנטי הציג 4 תספורות אשר גרמו ללמעלה מ-3000 מעצבי השיער שהגיעו לצפות התפעלות סביבו וללחץ מאסיבי סביב אזור המאסטר קלאס.

בצמוד אליו הופיעה מעצבת השיער מרוסיה אנה מיכאלובה הידועה כפרפורמרית בזכות עצמה, אך את עיקר החשיפה בטלוויזיה הפולנית קיבל המאסטר קלאס שהנחה איציק כרסנטי המכהן גם כמנהל פורום עיצוב שיער של בראש.

כרסנטי הציג 4 סגנונות שונים אותם ביצע על שיער יבש ותסרוקת ערב אחת מהפכנית שטרם נראתה ברחובותינו.

הדוגמניות עברו הכנות אינטנסיביות ושיערן נצבע בגוונים של שחור וכתום, 2 גוונים אשר ישלטו בקיץ הקרוב עפ"י איציק כרסנטי.

בזמן שהופיע כרסנטי הוא לא ידע כי אחת האוטוריטות של עולם עיצוב השיער צופה בו והיה זה נשיא רבלון פולין שראה את ההופעה שלו והיכולת הבימתית והזמין אותו להופיע גם עבורו.

כרסנטי השיב בחיוב ושוב ביום שלמחרת ריתק את אלפי מעצבי השיער במופע תסרוקות עוצר נשימה.


הפינאלה של המסע היה קבלת פסל מקריסטל (כפי שמופיע בתמונה) מאת ממשלת פולין כאות הוקרה והערכה למען עולם עיצוב השיער ככלל ולמען השלום בפרט.

כמו כן שפט כרסנטי בתחרות התסרוקות וכמובן הצביע בעדה של אנג’לה טטרו, מעצבת שיער ותסרוקות בחסד עליון שהשתתפה בתחרות אליפות אירופה למעצבי שיער שהתקיימה במקום וזכתה במקום השני.

צוות השופטים האחראים על איגוד הספרים בעיצוב שיער התרשמו מאוד מטכניקות עיצוב השיער של כרסנטי והזמינו אותו לסיבוב הופעות בפולין.עמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור