חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקת לכלה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 נובמבר 2007

"המגמות בתחום עיצוב השיער תסרוקת לכלה לכלה מאוד ברורות היום יותר מתמיד. הבחירה היא של תסרוקת לכלה המעוצבת בחופשיות תוך כדי שמירה על תנועת השיער הרכה בהתאם למרקם הקיים בשיער. החיבור שבין השיער, האיפור והשמלה יוצר את המראה המושלם מבחינתי כמעצב. גווני הצבע הנחשבים למקובלים כיום: צבעי השיער בקטגוריית הבלונד עם תסרוקת לכלה - AVI Kפיגמנטים של זהוב או נחושת בהירה. האפקט של גוון הבלונד חזק מאוד ומשתקף באופן מיוחד גם בתאורה של אירוע רב משתתפים כחתונה באופן אופטימאלי. רעיון הצבע מיסודו להקרין יוקרה רכות ונשיות תוך שמירה על מראה יוקרתי ומעודכן. גווני הבלונד המבוססים על גוון הנחושת הבהיר יתאימו לשמלות בגוון של לבן בוהק או אפור בהיר (פנינה).
דווקא הניגוד שבין הצבעים (חם וקר) ייצור את המראה שימשוך את תשובת הלב הראויה. הכלה של היום מעדיפה בכל מקרה את האופציה של עיצוב שיער טבעי יותר שיהיה מאוד נוח ושלא יכביד בשום צורה שהיא ההרגשה והתחושה הכללית. בעבר התסרוקת הפופולארית הייתה מבוססת על תוספות שיער רבות, אביזרים שונים וקישוטי שיער מעט גרנדיוזיים לטעמי.
כיום אנו מעדיפים להעמיס כמה שפחות על השיער וגם על הכלה שמתמודדת עם לוח זמנים ארוך מאוד וצפוף יש לומר. מניסיוני, כלות יעדיפו כיום שיער המעוצב במרקם גלי עד מתולתל, במיוחד כאשר מדובר בשיער באורך של עד אחרי הכתפיים. בשיער באורכים אלו ניתן בהחלט ליצור את העיצוב הנכון שידגיש את הנשיות והעוצמה שבמט, במראה וכמובן ישליך על ההרגשה כולה במהלך כל הערב.
תסרוקות גבוהות: סגנון תסרוקות זה המבוסס על עיצוב שיער "גבוה" באזור הקודקוד יתאים לנשים בעלות שיער דק במיוחד. אנחנו מעצבי השיער נוטים לבחור באופציה זו של יצירת נפח בשיער תוך הדגשה של האזור שלרוב נשאר ללא תנועה בתסרוקת רגילה. הניפוח נוצר באמצעות שימוש בתוספות שיער עדינות העשויות מחומרים מתקדמים וטבעיים והשומרים על השיער הטבעי הקיים.
כיצד ניתן להתמודד עם חששות לגבי מבנה הפנים לפני בחירת התסרוקת לקראת החתונה: כיום לא לוקחים סיכונים. הרמה הגבוהה הקיימת בארץ אצל מעצבים רבים מבטיחה תוצאות תוך כדי ביצוע תסרוקת ניסיון במסגרת השירות. אני מציע לכל אחת לא לוותר על האופציה ולדרוש את האופציה כחלק מהשירות העתידי ביום החתונה – כך תפחיתי באופן משמעותי את החשש הקיים בכל הקשור למראה הפנים והקשר עם השיער המעוצב".

קרדיטים: עיצוב שיער – אבי קיי , איפור – ליאת MAKE UP , צילום – אליאב שרביט

 עמוד זה נצפה: 435 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור