חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקת כלה מושלמת – אבי מלכה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 פברואר 2011

תסרוקת כלה מושלמת - אבי מלכהמי שלא התחתנה בחורף והעדיפה לערוך את טקס החתונה באביב הקרוב נמצאת עכשיו בשיא ההכנות וההחלטות לקראת האירוע החשוב.
אם את בין אלו שנמצאות בשלב ההחלטה לגבי סגנון עיצוב השיער שלהן בערב החגיגי, קבלי כמה טיפים שיעשו את העניין לפשוט יותר ואת התוצאה הסופית – תסרוקת כלה מושלמת.
תסרוקת כלה לא נוצרת ביום החתונה עצמו. הכנת תסרוקת כלה מושלמת מתחילה הרבה לפני יום החתונה.
הצעד הראשון הוא החלטה לגבי הקו והסגנון הכללי של תסרוקת הכלה הנכונה בשבילך. התסרוקת צריכה להתאים לתווי פניך, למבנה גופך ולסגנון הכללי שלך. צריך להחליט איזה סגנון תרצי ללבוש ביום החתונה. האם תרצי להיראות רומנטית ומעודנת, דרמטית ואקסצנטרית, טבעית ולא מודגשת – זו החלטה שלך.
בנוסף, חשוב להתאים את מראה השיער ביום החתונה לסגנון הכללי של השמלה והאביזרים השונים המתוכננים לאירוע כדי ליצור מראה הרמוני ומושלם. לגבי החלטה זו חשוב להתייעץ עם מומחה לעיצוב תסרוקות כלה, כדי לעבור על האפשרויות השונות ולהחליט ביניהן.
בשלב שני חשוב להעניק לשיער תספורת טובה וטיפול נכון שיכין את השיער לקראת היום החגיגי. אם השיער יבש ופגום חשוב לטפל ולטפח אותו אפילו חודשים לפני האירוע על מנת להבטיח שתסרוקת הכלה שלך תיעשה על שיער בריא ומבריק למראה שיער מושלם.
בדקי עם מעצב השיער שלך לגבי אפשרות לשנות את גוון השיער, להעשיר את צבע השיער שלך ולהעמיק את גווניו. בדקי עם מעצב השיער אם לצורך הכנת התסרוקת יהיה צורך בתוספות שיער ואם כן באיזה סוג של תוספות שיער ייעשה שימוש. אם תבצעי את כל ההכנות מראש, תוכלי להגיע למספרה ביום החתונה כשאת במצב רוח נינוח ובטוח, רגוע ומאושר כשאת בטוחה שתצאי עם תסרוקת כלה מושלמת, בדיוק כפי שחלמת.

קרדיטים:
עיצוב שיער – אבי מלכה.
איפור – סוניה.
שמלות כלה – נורית חן.

תסרוקת כלה מושלמת.
באדיבות: אמן התסרוקות אבי מלכה.עמוד זה נצפה: 441 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור