חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקת הכלה בחתונה המלכותית – מה דעתכם?

פורסם מאת: ריטה בראש בתאריך: 21 מאי 2018

תסרוקת הכלה בחתונה המלכותית – מה דעתכם?

"את נראית מדהים" לחש הנסיך הארי לכלתו, כשנעמדו מול המזבח, רגע לפני טקס החתונה המלכותי.
תסרוקת הכלה בחתונה המלכותית – מה דעתכם?

מה שאנחנו ראינו הוא שמייגן מרקל שמרה את הטעם האישי שלה, על הסגנון והבחירות האופנתיות המאפיינות אותה, גם ביום המיוחד בחייה – בחתונה.

שמלת הכלה בקווים נקיים ופשוטים, השיער האסוף ברישול מכוון – זו היתה מייגן מרקל כמו שאנחנו מכירים אותה. לא היו הפתעות, לא גילינו טעם אופנתי חדש, היא לא וויתרה על עצמה, טעמה וסגנונה, גם רגע לפני שהיא נכנסת אל משפחת המלוכה הבריטית התובענית.

תסרוקת כלה מייגן מרקל

תמונה משידור החתונה בערוץ 12

גיורא יצחקוב, המאסטר הישראלי לתסרוקות כלה וערב היה הכתובת הברורה לפנות אליה כדי לקבל דעה על תסרוקת הכלה של מייגן.

" תסרוקות כלה בשיער אסוף ברישול הן טרנד חזק באופנת התסרוקות כבר מזמן" – הוא מסביר – "כשמעצבים תסרוקת כלה אסופה ומרושלת גם יחד, נדרשת הקפדה מיוחדת. לא נותנים לשיער ליפול בלי תכנון, כל קווצת שיער מתוכננת ומדויקת. התוצאה אמנם מרושלת למראה, אך הרישול מתוכנן לפרטי פרטים"

האם תסרוקת כלה כזו היא מה שציפית לראות בחתונה מלכותית כזו?
"כולנו ראינו את מייגן מרקל לפני החתונה ואנחנו יודעים שהיא מעדיפה קוים נקיים בסגנון האופנתי שלה, מראה טבעי שיכולנו לראות גם באיפור הכלה, היא לא מצועצעת, לא עשויה מדי ולכן תסרוקת כלה אסופה ברישול אלגנטי היתה בדיוק מה שציפינו לראות"
אז אנחנו נראה טרנד חזק יותר של תסרוקות כלה מרושלות בכוונה, בקיץ הזה?
"אנחנו רואים את הטרנד הזה חזק מאוד כבר מזמן. אצלנו בסלון אנחנו מעצבים תסרוקות כלה ביומיום. חלק מהכלות מבקשות תסרוקות מעוצבות ומוקפדות, ואחרות מבקשות את הרישול הזה.
מה שאנחנו רואים בעונת החתונות הזו זה שילוב של צמות ושיער חופשי למראה ומרושל בקפידה. שילוב של שני טרנדים באופנת השיער שמאפשר ליהנות ממראה רומנטי וסתור, טבעי, כפרי וקלאסי בעת ובעונה אחת".

התמונות של תסרוקות כלה מבית גיורא יצחקוב המאסטר, שעוצבו ממש בימים אלה מדגימות את הטרנד ומציגות את הקו העיצובי לפיו הלכה גם מייגן מרקל בבחירת תסרוקת הכלה שלה.

תסרוקת כלה אסופה מרושלת תסרוקת כלה אסופה מרושלת תסרוקת כלה אסופה מרושלת

הקליקי למידע נוסף על תסרוקת כלה אסופה מרושלת

התקשרי והגיעי לפגישת תכנון תסרוקת כלה
סניף תל אביב 072-3934545 / סניף ראשון לציון 072-3934546עמוד זה נצפה: 141 פעמים

כתבות עיצוב שיער

אני מאשר/ת קבלת דיוור