חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות פורים – וולה פרופשיונלס

פורסם מאת: בתאריך: 24 ינואר 2013

משנכנס אדר מרבין בשמחה ושתייה ואין מתאים מחג פורים למסיבות על רחבת הריקודים. וולה פרופשיונלס עיצבה את המראות המובילים לשנת 2013 בהשראה מוסיקלית ומעצבי השיער המובילים של וולה פרופשיונלס מגישים בהתאם שלל תסרוקות ועיצובי שיער פורימיים בהשראת סגנונות מוסיקליים מובילים:

תסרוקת מוסיקה קלאסית רומנטית – מעצב השיער אמיר קל.

תסרוקות פורים - אמיר קל לוולה פרופשיונלס

את המראה המתולתל הקלאסי ניתן לעצב שיער ארוך מאוד או בשימוש בתוספות שיער.

 • ראשית יש לבנות את התלתלים הגדולים והגליים על ידי מריחת מוס שיער באופן אחיד על השערות לכל אורכן.
 • מחלקים את השערות ל-8 קבוצות: אחת מעל כל אוזן, ו-2 מהעורף מאחור.
 • מכל קבוצת שיער קולעים צמה נפרדת. משאירים עד שהמוס מתייבש.
 • לאחר שהמוס מתייבש, מתירים את הצמות ומתקבל אפקט הגלים הגדולים, המפוסלים.
 • עוברים לקליעת הצמות: מחלקים את קצוות השיער מעל לאוזן ימין לשש קבוצות ומתחילים לקלוע אחת אחרי השנייה 2 צמות מהאוזן לכיוון המצח מסביב לראש. במהלך הקליעה מוסיפים עוד קצוות שיער מימין ומשמאל בכדי ליצור צמה קלועה צמודה לקודקוד.
 • האפקט המרכזי של התסרוקת היא העובדה שהצמה נקלעת בצורה רפויה: ככל שמשחקים עם קליעה רפויה יותר מתקבלת צמה גדולה ונפוחה יותר.
 • במהלך התהליך מוציאים כמה תלתלים מעל אוזן ימין ושמאל בכדי שהתסרוקת תראה בעלת רישול מעודן.
 • עם סיום הקליעה באזור העורף מחברים בצורה רפויה בסיכות לקודקוד.
 • למגע הסופי ניתן להתיז מעט ספרי לשיער לשמירה על המבנה המעוצב.

פופ – מעצב השיער אמיר קל.

תסרוקות פורים - אמיר קל לוולה פרופשיונלס

מראה קופצני בהשראת מוסיקת פופ מושג בשימוש בקוקיות גדולות. השיער מעוצב עם פוני גדול המתחיל ממרכז הקדקוד ומגיע עד מעבר לגבות. השיער מוחלק היטב בפאן.

 • לעיצוב התסרוקת מחלקים את השיער ל-4 חלקים, 2 מכל צד: מהחלק התחתון בכל צד קולעים צמה ועימה יוצרים קוקייה מהשיער הפזור.
 • מהדקים לקודקוד בשימוש בסיכות.
 • במידה ואין לשיער מספיק נפח, ניתן להשתמש בתוספת שיער צבועה לצבע הטבעי, לקלוע ממנה צמה ולאסוף איתה את הקוקיות תוך חיזוק בשימוש בסיכות.

פאנק רוק מנגה – מעצב השיער איתן אי-קו.

תסרוקות פורים - איתן אי-קו לוולה פרופשיונלס

השראה לעיצובי שיער המתאימים למוסיקת הפאנק רוק נשאבים מגיבורי המנגה היפנית. שני המאפיינים הבולטים ביותר בגיבורי המנגה הם העיניים הגדולות, ושיער נפוח ושפיצי. מראה המנגה מאופיין על ידי הגדלת העיניים וכולל פוני קדמי או צידי ואת אפקט המראה השפיצי משיגים בשימוש בתער ולא במספריים: התער גורם לקיצוץ של כל שיערה באורך שונה, דילול השיער בחלק העליון שלו וחיתוך השערה הוא בקו גזור ולא בקווים ישרים מה שמעניק מראה נפוח מעט, ושפיצי.

התספורת עוצבה עם דירוגים חזקים, השיער מדורג מאוד ומתקבל מראה של משולשים משולבים, כאשר הדירוג הוא קצר יותר באזור הקודקוד – משם הוא הולך ומתארך. אני מעדיף ליצור את האפקט בשימוש בתער סכין, שאיתו אני מגלף את שכבות הא-סימטריה בשיער: בקודקוד יהיו השערות באורך קצר מאוד העומד על כ-5 ס"מ, ובהמשך מדורג בשלל אורכים להשגת הרמוניה בין השערות הקצרות לארוכות.

להדגשת הקווים וליצירת מראה של דמות מצוירת, השיער הובהר לבלונד בהיר מאוד ועליו נוספו בקצוות גוונים סגלגלים בעזרת צבעי Crazy Color. צביעה בגוון חזק וקיצוני: כשהצביעה היא מחצי גובה השערה ועד לקצוות בלבד. באופן גיוון זה מודגשים אורכי השיער השונים, כל גוון מבליט את הדירוגים. בכדי להגיע לאפקט יש ראשית להבהיר את השיער עד להגעה לגוון בלונד בהיר מאוד ונקי, בייבי בלונד.

מטאליקה – מעצבי השיער אורן אור קובי.

תסרוקות פורים - אורן אור קובי לוולה פרופשיונלס

כוחניות ומרד נעורים הם הבסיס למוסיקה מטאלית והתסרוקת מתאימה לצעירים ולנועזים, אוהבי השינויים והניגודים. התסרוקת משלבת גזירה. באנדר-קאט עם מוהוק: שיער קצר מאוד לכיוון העורף וארוך יותר באזור הקודקוד. התספורת מעוצבת בגזירה ביד חופשית בכדי להתאים אותה לתווי הפנים, ומבנה הראש והגולגולת.

הגדלת הקונטרסט נעשית באמצעות שילוב גוונים צבועים בשיער: האזורים בהם השיער נצבע בצבעים כהים – מצר ומצמצם את הקו – לעומת הבלטה ונפח המתקבלים באזורים שנצבעו בגוונים בהירים יותר. על הבסיס השחור הכהה נבחרו כמה קצוות שיער שנצבעו במגוון צבעים חמים – חום, אדום ונגיעת בלונד להעצמת האפקט.

לקבלת המראה הסופי יש לייבש את השיער באופן טבעי, ולאחר מכן לעצב אותו באצבעות בשימוש בווקס מסיבי עם נגיעה סופית של ספריי עיצוב.

חללי עתידני – מעצב השיער יניב שלום למספרת NV.

תסרוקות פורים - יניב שלום (NV) לוולה פרופשיונלס

הסוד מאחורי עיצובי שיער ברוח עתידנית ובומבסטית הוא שימוש בקונסטרוקציות ותוספות שיער.

 • ראשית מעצבים את הקונסטרוקציה מספוג: מפסלים את הספוג לפי קו המתאר הנבחר למראה הסופי, כשבתוך הקונסטרוקציה יוצרים פתח בגודל הראש בכדי שהמבנה הסופי יתלבש על הראש בדומה לכובע.
 • לאחר פיסול הקונסטרוקציה עוברים לעיצוב תוספות השיער: מחברים את תוספות השיער לקונסטרוקציה ולאחר החיבור מספרים גוזרים אותן לפי קו התספורת הרצויה.
 • לאחר עיצוב התספורת, צובעים את תוספות השיער בפסים מגוונים בשטיפה.
 • לאחר הצביעה מייבשים את תוספות השיער בפאן.
 • לאחר שמלבישים על הראש, מעניקים לתסרוקת את מגע העיצוב הסופי באמצעות שימוש בטיפות סיליקון לשיער המעניקות לתוספות השיער ברק טבעי, ולאחר מכן בספרי עיצוב מקשה – המעניק טקסטורה ושומר על המבנה שלא יזוז ממקומו.


עמוד זה נצפה: 307 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור