חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות מהסרטים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 15 ינואר 2009

 

תמיד חלמת להיראות כמו אנג’לינה ג’ולי או ניקול קידמן, לנפנף בשיערך השופע ובתסרוקת מדהימה כשאת צועדת על השטיח האדום?  ובכן, כדאי שתכיני נאום לטקס האוסקר, כי בזכותנו תהיה לך תסרוקת מהסרטים!
אספנו עבורך הסברים פשוטים לעיצוב תסרוקות מתוך הסרטים המצליחים, כך שגם  אם יש לך ידיים שמאליות וכשרון אפסי בעיצוב שיער, תוכלי בקלות להיראות כמו כוכבת הוליווד!
ההסברים מוגשים מטעם יונתן חי מהאקדמיה לעיצוב שיער "חייקה"
טומב ריידר/ אנג’לינה ג’ולי
לאחר חפיפה מורחים גלייז (ג’ל נוזלי עדין) על כל השיער ומוציאים שתי קבוצות שיער דקות מהפוני.   את השיער שבצידיי הראש מותחים חזק לגובה הרצוי וסוגרים בגומי הדוק צמוד לראש. את שארית הקוקו קולעים לצמה, סוגרים בגומי נוסף ומשאירים זנב שיער קטן חופשי. 

      טומב ריידר/ אנג’לינה ג’ולי            

מולאן רוז’/ ניקול קידמן
לאחר חפיפה מפזרים מוס על השיער ובעזרת מסרק צפוף יוצרים תנועה של גל וסוגרים בסיכת סבתא לכיוון הגל. אותה פעולה מבצעים בצד השני של הראש וממתינים עד שהמוס מתקשה.לאחר מכן פותחים את הסיכות, מנערים את הראש כלפיי מטה ומעצבים את השיער לפי הטעם.   
מולאן רוז’/ ניקול קידמן

היירספרי/ ניקי בלונסקי
לאחר חפיפה מפזרים מוס על שיער לח באופן אחיד.  לאחר מכן, לוקחים רולים גדולים ומגלגלים קבוצות קבוצות, כשהרול מונח על על השיער ולא מתחת. כדי לקבל תוספת נפח יש לגלגל את הרול עד הקרקפת.   לאחר שהשיער התייבש, פותחים את הרולים ובעזרת מסרק רחב שיניים מסרקים את השיער מהשורש ואת הקצוות התחתונות מעגלים כלפיי חוץ. לחיזוק והשלמה מומלץ להתיז ספריי מקשה.
היירספרי/ ניקי בלונסקי

 סוויני טוד-/הלנה בונהם קרטר
כשהשיער יבש באופן טבעי, מסרקים בעדינות קבוצה קבוצה מהקצוות לכיוון השורש בעזרת מסרק בעל שיניים צפופות, נגד כיוון הצמיחה ליצירת נפח.לאחר הניפוח לוקחים סיכות סבתא ואוספים ברישול ביד חופשית לכיוון קודקוד הראש. להשלמת המראה מתיזים ספריי מקשה כשהראש כלפיי מטה ובעזרת האצבעות מעצבים לפי הטעם.

 סוויני טוד-/הלנה בונהם קרטר

 הדוכסית/ קירה נייטלי
כשהשיער יבש מוציאים שתי קבוצות שיער מפינות העורף, מורחים מוס ומגלגלים ברול. לאחר מכן מנפחים את השיער ע"י סירוק קבוצות קבוצות מהקצוות לכיוון השורש. כשהשיער מחולק לשתי קבוצות, אוספים את שתי החצאים למרכז הראש עד לקבלת חצי כדור מנופח וסוגרים בסיכות סבתא פתוחות. בסיום פותחים את הרולים שבעורף ומתיזים ספריי מקשה על כל השיער. מומלץ לקשט בסיכת ראש מעוצבת או בפרח.

 הדוכסית/ קירה נייטליעמוד זה נצפה: 359 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור