חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות, כלות וצמות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 ינואר 2008

תסרוקות, כלות וצמות – עיצוב השיער בעל המראה הקליל מקודם כיום על ידי מעצבים רבים כשהנושא המוביל באופנה העדכנית הוא עיצוב שיער חופשי ומשוחרר היוצר מראה כפרי מעודן. מעצב השיער גיל קופרמן מחלק את מגמות עיצוב השיער לשלושה נושאים: קליעת צמות, תוספות מעוצבות לשיער ושימוש בכובעים. קליעת הצמות מתחלקת לשניים: צמה קלאסית וצמות משתלבות. הצמה הקלאסית נחשבת כאפשרות טובה לכלה תסרוקות,כלות וצמותשתעדיף מראה צעיר ונערי. קליעת הצמה מתאפשרת כאשר אורכו של השיער מתחיל במינימום מהכתפיים והלאה. ניתן לבצע את הקליעה על שיער חלק או גלי במרקם דק-עבה. קליעת צמות משתלבות ניתנת לביצוע על שיער עבה ומלא בעל אורך מעבר לקו הכתפיים כשהרעיון המוביל הוא לקלוע צמה בתוך צמה כדי ליצור שילוב עיצובי באזורים שונים בשיער בהתאם למבנה הפנים הקיים. למבנה פנים מוארך, רצוי להתבסס על האזור הקדמי מעל המצח ולמבנה פנים עגול, רצוי להתבסס על האזור של הצדדים או בחלק האחורי.
תוספות מעוצבות לשיער מתחלקות אף הן לשני תתי קטגוריה, שימוש בסרטים בעיצוב השיער ושימוש בתוספות צבעוניות. שימוש בסרטים לשיער נחשבת כאפשרות טובה למי שמחפשת מראה יוקרתי ומלא בצבעים. מרקם של שיער גלי או מתולתל יאפשר שימוש בסרט עיצוב העשוי מבדים שונים מבריקים או מחוספסים, כאשר הרעיון העומד מאחורי העיצוב הוא איסוף השיער באופן חופשי ומעט מרושל. אזור הקודקוד יהיה מורם כלפי מעלה כדי ליצור את הנפח הרצוי לעיצוב הסופי.
שימוש בתוספות צבעוניות מתאים לנשים בעלות שיער קצר, ניתן לחבר צמה מלאכותית או קוקו אסוף בחלק האחורי בצמוד לעורף.
השימוש בכובעים אופנתיים מתחיל בקליעת צמה בחלק האחורי של השיער כאשר הבחירה של שילוב הכובע תהיה הבסיס למראה הסופי של התסרוקת. הצמה תתגלה בחלק האחורי ותיצור רושם והפתעה.

טרנד עיצוב השיער ליצירת תסרוקות ערב משתנה בכל עת ואנחנו מעצבי השיער יחד עם הלקוחות, יוצרים את האווירה בהתאם להחלטות המתקבלות בהתאמה לסוג האירוע. מומלץ להתחשב בכל המגמות יחד עם ברור כל הנתונים ותוך כדי כך ליצור חיבור מעניין ומפתיע ככל שניתן עם המראה והעיצוב הסופי שהושג.עמוד זה נצפה: 495 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור