חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות כלה – רונן פלג

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 יולי 2007

תסרוקות כלה - רונן פלג

תסרוקת כלה –קיץ 2007 באדיבות מעצב השיער והמאפר רונן פלג תל השומר:

" לאחרונה אנו עדים לשינוי במגמות בתחום עיצוב שיער לכלות. אופנת השיער לובשת צורה חדשה ומובילה אותנו להשגת תוצאות אופנתיות תוך שמירה על המראה הטבעי והנקי יותר.

הרעיון הוא ליצור סגנון עיצובי עם אמירה שתתאים ללבוש, לאיפור שנבחר וכמובן בהתאם לאירוע המתוכנן. השיער כחומר ביד היוצר מאפשר להשיג תוצאות מושלמות גם ללא צורך בשימוש בתוספות מלאכותיות. השיער הטבעי במידה והוא נמצא באורך המתאים מאפשר ליצור בו תסרוקות מעודנות ומסוגננות כאשר המטרה העיקרית היא ליצור מראה טבעי ככל האפשר.

הנטייה היא להמעיט ככל האפשר בשימוש באביזרים ובקישוטי שיער לסוגיהם ולהעדיף שימוש בנתונים הקיימים. בעזרת מייבשי שיער מתוחכמים אנו יכולים ליצור מראה שיער חלק , גלי, מתולתל, עם/בלי נפח ועוד הכול בהתאם לדרישה ולאופי האירוע.

הטיפול היום הופך להיות לקצר יותר באופן משמעותי מהעבר וההשלכה היא גם לגבי עלויות שפוחתות יותר. מבחינת גיוון וצביעת השיער מומלץ לבצע פעולות אלו מספר ימים לפני מועד האירוע על מנת לאפשר לשיער להגיב בטבעיות לשינויים וליצור התמזגות מקסימאלית.

טיפ מיוחד לכלות בעלות שיער עבה וארוך: לשחרור נוח וקל יותר של השיער מכל שאריות חומרי העיצוב בהם השתמשו כדי לקבע את השיער לטובת האירוע מומלץ כי תצטיידי במרככי שיער מיוחדים המכילים רכיבי לחות והזנה תוך כדי שניתן יהיה בעזרתם להתיר קשרים שצפויים בתום הערב. הריכוך יאפשר להבריש את השיער ללא קושי ויעניק לו מראה חדש". איפור –שחר גפני צלם – זאב זירצר עיבוד תמונה – ענת כהן סטיילינג – אסנת פלג- ביגוד באדיבות נינה בן –נון.עמוד זה נצפה: 556 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור