חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות כלה ותוספות שיער – השילוב המושלם

פורסם מאת: בתאריך: 31 אוקטובר 2012

תסרוקות כלה ותוספות שיער - השילוב המושלםכל כלה חולמת על הופעה חלומית נסיכית מדהימה ביום חתונתה. חלק בלתי נפרד ממראה הנסיכה הוא התסרוקת. תסרוקת כלה שתשאיר את כולם פעורי פה…שיער מלא, עשיר ומעוצב להחמיא.

גיורא יצחקוב מעצב תסרוקות כלה מזה שנים ומוציא תחת ידיו כלות בשיער מרהיב בכל פעם מחדש. תסרוקות כלה מעוצבות באומנותיות שמדגישה את יופיה של הכלה, משלימות את המראה המלכותי יחד עם השמלה ואיפור הכלה.

 

מה הסוד שלך? שאלנו את גיורא יצחקוב
"השיער הוא חומר גלם ממנו אני מפיק את המיטב בהתאם לסטייל הכללי של הכלה ביום החתונה. המטרה היא ליצור מראה מושלם.

הרבה פעמים השיער הטבעי הצומח על הראש אינו מספק "חומר גלם" מספיק על מנת ליצור את התסרוקת המושלמת, ואז אני משתמש בתוספות שיער. לפעמים השיער קצר מדי ואנחנו צריכים שיער ארוך כדי ליצור את התוצאה המושלמת שאני מתכנן לתסרוקת הכלה.

לפעמים השיער לא מספיק מלא ואז תוספת השיער היא בדיוק מה שצריך כדי לעצב תסרוקת כלה מהחלומות.

תסרוקת כלה דורשת הרבה יותר מקו שיער נכון, צבע וגוונים נכונים בשיער. חייבים שיהיה מספיק שיער לעבוד איתו".

תוספות שיער הפכו להיות כיום חלק בלתי נפרד מעיצוב השיער לכלה ביום חתונתה. תוספות שיער להארכה של שיער קצר, תוספות שיער למילוי שיער דליל והעשרת מראה השיער, תוספות שיער המהוות מרכיב חשוב בתסרוקת הכלה עצמה… לכל סגנון תסרוקת כלה דרוש מספיק "חומר גלם" ליצירתה.

תסרוקות הכלה, כיום, אם בשיער אסוף או בשיער פזור מעניקות לכלה מראה שיער מלא ועשיר. לכן לפעמים תוספות השיער הן הכרחיות.

השיער שלך ותוספות שיער המותאמות לך אישית משלימים אחד את השני ומאפשרים לתסרוקת הכלה שלך להיות מושלמת ומדהימה.

במספרה של גיורא יצחקוב משתמשים בתוספות שיער משיער טבעי המסוגלות להשתלב בשיער הטבעי שלך באופן מושלם והרמוני. גיורא יצחקוב אומן תסרוקות הכלה משלב בין שיערך ותוספות השיער ומעניק לך את תסרוקת הכלה המושלמת עליה את חולמת.עמוד זה נצפה: 192 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור