חיפוש באינדקס עסקים

תסרוקות כלה – הפרטים שעושים את ההבדל

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 דצמבר 2010

 

הפרטים הקטנים הם אלה שעושים את כל ההבדל. אני כמעצב שיער מציע ללקוחותיי תסרוקות ערב ותסרוקות כלה. תסרוקת כלה יכולה להיות גם שיער פזור במראה מסודר וקלאסי. אצלי תוכלו לראות תסרוקות במראה הכי טבעי תסרוקות כלה - הפרטים שעושים את ההבדל. אמיר אליהוושובב. תסרוקות במראה קלאסי טבעי וכמה שפחות נראה עשוי – כן. פיסולים וארמונות על הראש – לא תמצאו אצלי.

חשוב מאוד לדעת לעצב תסרוקות כלה בהתאם לתווי פנים מוארכות, עגולות, סנטר ארוך או קצר, אוזניים קטנות או גדולות, מצח גדול או קטן – אלו פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת התסרוקת.

כמו כן יש לקחת בחשבו את היחס בין הגובה של הכלה לעומת גובהו של החתן, מיקום האירוע (חוץ, פנים, מזג אויר חם ולח או גשום), סגנון השמלה ואופי הכלה.

הדבר החשוב ביותר הוא שהכלה תרגיש בנוח עם התסרוקת. באמצעות הידע והניסיון המקצועי שלנו כמעצבי שיער נוכל להגשים את רצונה של הכלה.

אחד הפרמטרים החשובים לצורך הצלחת התסרוקת הוא ניסיון וותק בעיצוב תסרוקות כלה כדי להבטיח שהתסרוקת תחזיק מעמד, שהיא תשלים את המראה החגיגי והמיוחד של הכלה ביום החתונה ושתחמיא לה גם שנים רבות אחר כך בצילומי החתונה.

כל כלה רוצה להיות מלכה ביום חתונתה, ותפקידי הוא להעניק לך את ההרגשה הזאת כי זה היום שלך, התסרוקת, הגישה והשרות, הם מרכיבים מרכזיים בהגשמת חלום זה. לכן בבקשה לא להקל ראש ולהקפיד לבחור היטב את מעצב השיער שיסדר את שיער הכלה.

דגש חשוב נוסף – יש להיפגש מראש ולבצע תסרוקת ניסיון בה תוכלי את ככלה, לדעת בדיוק כיצד ייראה שיערך ביום החתונה. כמעצב שיער ותיק ומיומן המתמחה בתסרוקות ערב וכלות אני נתקל בכלות רבות המבקשות להגשים חלום. תמיד ניתן להשיג מראה ייחודי מתוחכם באמצעות תכשיטי שיער כגון קשתות, כתרים, סיכות, שימוש פנינים – פריטים אשר ידגישו את המראה המושלם. התאמת תסרוקת כלה היא מעשה אומנות. ומעצב השיער המבצע את התסרוקת חייב להיום אומן.

תסרוקות כלה – הפרטים שעושים את ההבדל.
באדיבות: מעצב השיער – אמיר אליהו.עמוד זה נצפה: 256 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור